Актуально
Результати моніторингу змісту офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Львова та Львівської області. Друк

Сьогодні, 13 серпня, громадською організацією «Інститут інформаційного права» було презентовано результати моніторингу змісту офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Львова та Львівської області.
 
Scientific Fun – Наукові пікніки в Україні Друк

Конкурс експериментів для молодих науковців, педагогів та усіх, хто переймається популяризацією та розвитком науки в Україні, подовжено! Заявки приймаються до 2 серпня. Усі бажаючі можуть запропонувати свої ідеї дослідів організаторам Пікніків, а відібрані експерименти учасники конкурсу продемонструють глядачам в рамках одного або кількох наукових ярмарків
 
Організатори забезпечують учасників необхідними для їхньої презентації матеріалами та обладнанням. 
 
Літом у Львові відбувається "Майстерня міста-2013" Друк

 

Цього літа з 30 травня до 6 липня в рамках роботи спільного проекту Львівської міської ради та Німецького товариства міжнародної співпраці(GIZ) «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» знову відбуватиметься «Майстерня міста». 
«Майстерня міста» - це павільйон на східній стороні площі Ринок, який протягом червня служитиме майданчиком для різноманітних заходів міської адміністрації, проекту, але перш за все - міських громадських організацій та ініціатив.
Ціллю цьогорічної «Майстерні» є залучення мешканців до розвитку міста, усвідомлення та активне використання міського простору, розуміння цінності історичного житлового фонду, збереження історичної спадщини та житлової функції в середмісті.
Заплановані учасниками заходи часто націлені на різні соціальні та вікові групи, стосуються різних сфер міського життя, але усіх їх об’єднує урбаністична тематика.
 
Важливі зміни в антикорупційному законодавстві. Друк

14 травня понад як 300 голосами український парламент підтримав дуже важливі зміни в антикорупційному законі. Мова про законопроект #2837
 
Кілька слів про законопроект словами Віктора Чумака, голови парламентського комітету із боротьби з корупцією, озвучені ним напередодні голосування:
"Авторами законопроекту стали Павло Петренко, "Батьківщина", Віктор Чумак, "УДАР", Сергій Тігіпко з Партії регіонів та представник "Свободи" Олег Махніцький. І це дає нам надію, що законопроект буде підтримано парламентом, і деякі ключові антикорупційні механізми, про які вже довго говорять, нарешті будуть реалізовані в законодавстві.
 
Але це не просто робота фракцій. Це – дворічний тиск громадянського суспільства, який воно не раз демонструвало на безлічі круглих столів, конференцій та зустрічей.
 
Зрештою, усі ці вимоги зійшлися в потрібний час, у потрібному місці й втілилися в ряд законодавчих ініціатив, які сьогодні мають реальний шанс бути прийнятим."
 
То що ж ухвалили?
 
Як правильно організувати акцію протесту? Друк

Пристрасті навколо того, чи треба та як саме слід унормувати свободу мирних зібрань в Україні тільки розпалюються. Натомість все більше і більше людей цікавить зовсім інше запитання:

Як організувати акцію протесту? Це стало найпоширенішим запитанням від громадських організацій України, серед тих, що надійшли на адресу ТІ Україна у березні.

 
У Львові відбудуться майстер-класи представників бізнесу для громадських організацій Друк

 

Центр "Розвиток КСВ" у партнерстві з Відділом громадського партнерства  Львівської міської ради та Інститутом лідерства та управління УКУ запрошує представників громадських організацій на майстер-класи від бізнесу в рамках Тижня корпоративного волонтерства бізнесу для громадських організацій, благодійних фондів і соціальних установ, в рамках проекту UNITER, що реалізується PACT і фінансується USAID.
 
Оголошено набір на освітню програму “Громадський Лідер - 2013”! Друк

Якщо Ти: активна та ініціативна молода людина; прагнеш досягнути успіху в житті; хочеш покращити стан громадського життя міста; знаєш, чого Ти хочеш від життя; займаєш активну позицію в суспільстві; займаєшся громадською діяльністю чи плануєш це робити в майбутньому, значить Інститут Громадського Лідерства - саме для Тебе!

Для вступу на ОП “Громадський Лідер” необхідно надіслати анкету вступника до 24 лютого 2013 року (включно) та пройти співбесіду.

 
Оголошено конкурс соціально-культурних проектів на 2013 рік Друк

Управління "Секретаріат ради" Львівської міської ради оголошує про прийом документів  на участь у конкурсі соціально-культурних проектів на 2013рік

Мета конкурсу: залучення людських та матеріальних ресурсів громадських організацій і впровадження інноваційних підходів до реалізації соціально-економічної та культурної політики на муніципальному рівні.

 

Учасники конкурсу: громадські та інші організації, які офіційно зареєстровані відповідно до вимог законодавства України як неприбуткові, за винятком релігійних організацій та політичних партій.

 

 
Держава планує надати фінансову підтримку більшій кількості громадських об’єднань Друк

 

3 жовтня 2012 року Кабінет Міністрів України на своєму засіданні схвалив проект Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансової підтримки громадських об’єднань».

Як повідомляє урядовий веб-сайт Громадянське суспільство і влада, необхідність розроблення законопроекту була викликана тим, що на сьогодні відповідно до Бюджетного кодексу фінансова підтримка може надаватися лише окремим видам громадських об’єднань. З метою розширення кола об’єднань, що матимуть змогу отримати таку підтримку для реалізації проектів (програм, заходів), спрямованих на розв’язання важливих проблем державної чи регіональної політики, Урядом пропонується внести відповідні зміни до статей 87 та 91 Бюджетного кодексу.

Запропоновані зміни покликані створити сприятливі умови для подальшого розвитку громадянського суспільства в Україні та залучення потенціалу його інститутів до реалізації державної і регіональної політики.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 8
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST