Актуально
Виставка-конкурс "ЛЬВІВ ОЧИМА МОЛОДІ 2013" Друк
 
І знову вже традиційний мистецький проект "ЛЬВІВ ОЧИМА МОЛОДІ", який успішно проходить вже в четвертий рік поспіль. В рамках проекту буде відібрано кращі роботи молодих митців для представлення їх для широкого загалу на виставці.
 
Результати моніторингу змісту офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Львова та Львівської області. Друк

Сьогодні, 13 серпня, громадською організацією «Інститут інформаційного права» було презентовано результати моніторингу змісту офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Львова та Львівської області.
 
Scientific Fun – Наукові пікніки в Україні Друк

Конкурс експериментів для молодих науковців, педагогів та усіх, хто переймається популяризацією та розвитком науки в Україні, подовжено! Заявки приймаються до 2 серпня. Усі бажаючі можуть запропонувати свої ідеї дослідів організаторам Пікніків, а відібрані експерименти учасники конкурсу продемонструють глядачам в рамках одного або кількох наукових ярмарків
 
Організатори забезпечують учасників необхідними для їхньої презентації матеріалами та обладнанням. 
 
Літом у Львові відбувається "Майстерня міста-2013" Друк

 

Цього літа з 30 травня до 6 липня в рамках роботи спільного проекту Львівської міської ради та Німецького товариства міжнародної співпраці(GIZ) «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» знову відбуватиметься «Майстерня міста». 
«Майстерня міста» - це павільйон на східній стороні площі Ринок, який протягом червня служитиме майданчиком для різноманітних заходів міської адміністрації, проекту, але перш за все - міських громадських організацій та ініціатив.
Ціллю цьогорічної «Майстерні» є залучення мешканців до розвитку міста, усвідомлення та активне використання міського простору, розуміння цінності історичного житлового фонду, збереження історичної спадщини та житлової функції в середмісті.
Заплановані учасниками заходи часто націлені на різні соціальні та вікові групи, стосуються різних сфер міського життя, але усіх їх об’єднує урбаністична тематика.
 
Важливі зміни в антикорупційному законодавстві. Друк

14 травня понад як 300 голосами український парламент підтримав дуже важливі зміни в антикорупційному законі. Мова про законопроект #2837
 
Кілька слів про законопроект словами Віктора Чумака, голови парламентського комітету із боротьби з корупцією, озвучені ним напередодні голосування:
"Авторами законопроекту стали Павло Петренко, "Батьківщина", Віктор Чумак, "УДАР", Сергій Тігіпко з Партії регіонів та представник "Свободи" Олег Махніцький. І це дає нам надію, що законопроект буде підтримано парламентом, і деякі ключові антикорупційні механізми, про які вже довго говорять, нарешті будуть реалізовані в законодавстві.
 
Але це не просто робота фракцій. Це – дворічний тиск громадянського суспільства, який воно не раз демонструвало на безлічі круглих столів, конференцій та зустрічей.
 
Зрештою, усі ці вимоги зійшлися в потрібний час, у потрібному місці й втілилися в ряд законодавчих ініціатив, які сьогодні мають реальний шанс бути прийнятим."
 
То що ж ухвалили?
 
Як правильно організувати акцію протесту? Друк

Пристрасті навколо того, чи треба та як саме слід унормувати свободу мирних зібрань в Україні тільки розпалюються. Натомість все більше і більше людей цікавить зовсім інше запитання:

Як організувати акцію протесту? Це стало найпоширенішим запитанням від громадських організацій України, серед тих, що надійшли на адресу ТІ Україна у березні.

 
У Львові відбудуться майстер-класи представників бізнесу для громадських організацій Друк

 

Центр "Розвиток КСВ" у партнерстві з Відділом громадського партнерства  Львівської міської ради та Інститутом лідерства та управління УКУ запрошує представників громадських організацій на майстер-класи від бізнесу в рамках Тижня корпоративного волонтерства бізнесу для громадських організацій, благодійних фондів і соціальних установ, в рамках проекту UNITER, що реалізується PACT і фінансується USAID.
 
Оголошено набір на освітню програму “Громадський Лідер - 2013”! Друк

Якщо Ти: активна та ініціативна молода людина; прагнеш досягнути успіху в житті; хочеш покращити стан громадського життя міста; знаєш, чого Ти хочеш від життя; займаєш активну позицію в суспільстві; займаєшся громадською діяльністю чи плануєш це робити в майбутньому, значить Інститут Громадського Лідерства - саме для Тебе!

Для вступу на ОП “Громадський Лідер” необхідно надіслати анкету вступника до 24 лютого 2013 року (включно) та пройти співбесіду.

 
Оголошено конкурс соціально-культурних проектів на 2013 рік Друк

Управління "Секретаріат ради" Львівської міської ради оголошує про прийом документів  на участь у конкурсі соціально-культурних проектів на 2013рік

Мета конкурсу: залучення людських та матеріальних ресурсів громадських організацій і впровадження інноваційних підходів до реалізації соціально-економічної та культурної політики на муніципальному рівні.

 

Учасники конкурсу: громадські та інші організації, які офіційно зареєстровані відповідно до вимог законодавства України як неприбуткові, за винятком релігійних організацій та політичних партій.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 8
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST