Актуально
16 Міжнародна книжкова виставка-ярмарок "Форум видавців у Львові" Друк

16 Міжнародна книжкова виставка-ярмарок "Форум видавців у Львові" проходитиме 10-13 вересня у Палаці Мистецтв.

Цього року найбільший у світі ярмарок української книги та водночас один із найбільших книжкових ярмарків у Східній Європі за кількістю учасників і подій культурної програми, що традиційно проходитиме під гаслом "Час читати", приготував понад 250 різних заходів.
У книжковому ярмарку візьмуть участь 600 українських та іноземних видавництв книжок і періодичних видань, видавничі організації, підприємства гуртової та роздрібної книжкової торгівлі, поліграфічні підприємства, виробники та розповсюджувачі електронних видань, програмного забезпечення, аудіо- та відеопродукції, бібліотеки, громадські організації, літературні агенції, асоціації, культурні центри та фонди.

 
На Кордоні 835 Буг поєднав українців та поляків Друк

29-30 серпня біля 835 прикордонного знаку у с.Кречів та м.Нововолинськ (Волинська область) – Крилів (Люблінське воєводство) відбулися шості Європейські Дні Добросусідства. Цього року вони вперше проводилися на західному кордоні України, що пролягає через ріку Буг. Спеціально для цієї події було споруджено міст, що служив тимчасовим місцем перетину кордону для учасників та гостей свята. Міст, що поєднав два береги Бугу спорудили військові з Дембліна (Польща).

 
Європейські дні добросусідства. Кордон - 835 Друк

29-30 серпня 2009 року на руслі ріки Буг неподалік с. Кречів, м. Нововолинськ (Волинська область) та острова Крилів (Люблінське воєводство) відбудуться Європейські Дні Добросусідства. На прикордонних територіях України та Польщі спеціально для цієї події буде споруджено міст над рікою Буг. У програмі заходів: Форум транскордонної співпраці, Екуменічна молитва за участю ієрархів та духовенства з Польщі та України, транскордонний ярмарок, футбольний матч за участю журналістів, інтеграційні та спортивні заходи для дітей та молоді, ярмарок ремесел, „Єврореспубліка”, виступи польських та українських фолькових колективів та ряд інших подій.

 
На громадських слуханнях не погоджено будівництво житлового будинку Друк

У середу, 12 серпня, у стінах Львівської міської ради відбулися громадські слухання містобудівної документації розташування житлового будинку із вбудованими офісними приміщеннями та автостоянками по вулиці Тернопільській, 15 у нашому місті. Представникам громади міста розповіли про доцільність такої забудови. А саме П.Хаба (представник фірми-забудовника ДП «Інтеграл-Буд» ТзОВ  «Фрма «Інтеграл») зазначив, що будинок матиме шість поверхів та мансардні приміщення.

 
На території Цитаделі може з'явитися ще один готель Друк
Далеко не всі мешканці Львова знають про те, яку роль виконувала Цитадель у минулому. Проте, сьогодні вже доволі нашумілим є питання призначення цієї споруди тепер і у майбутньому. Власне у її стінах зараз працює банк, приміщення здають в оренду як офіси. Одна з веж нещодавно стала приватним готельним комплексом (загалом веж є шість). Доля ще однієї вирішується, адже також постало питання щоб і її зробити готелем.
 
Завод та колія – достойне сусідство для житлового будинку? Друк

shnurok.jpgПро те, що невдовзі на вулиці Дж.Вашингтона появиться ще одна новобудова, мешканці цього району не знають. Це їх турбує мало, адже найважливішою проблемою впродовж багатьох років для них є сусідство ЗАТ "Львівшляхрембуду".

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 8
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST