Актуально
ТВОРИТИ – РАДІТИ! Друк

Дорогі друзі!

Запрошуємо Вас відвідати та стати учасниками заходів «Тижня творчості людей з особливими потребами у Львові»

З 17 по 23 травня буде проведено понад 25 різноманітних заходів, які сприятимуть розширенню кордонів творчості як організаторів так і учасників заходів – виступи, фестивалі, майстер-класи, тренінги, презентації, показів фільмів, дні відкритих дверей, вечірки, виставки, ярмарок, фотоконкурс.

 
У Львові стартував Другий форум соціальних інвестицій Друк

6 травня в Будинку вчених у Львові відбулося урочисте відкриття Другого форуму соціальних інвестицій. Ініціатори форуму – громадська організація «Академія української молоді» та Львівська міська рада. Форум проходить за підтримки МФВ «Відродження».

Як зазначив під час відкриття форуму секретар Львівської міської ради Володимир Квурт, цього року до форуму долучилися громадські організації з усієї України, а також з Польщі.
 
Реєструймось на форум! Друк

 Організатори ІІ форуму соціальних інвестицій запрошують представників громадських організацій, бізнесу, органів місцевого самоврядування, державної влади та інших зацікавлених осіб реєструватися до участі у форумі.

 
Відкритий форум молоді Львівщини Друк

Відповідно  до наказу Міністерства України у  справах сім’ї, молоді та спорту від 09.11.2009 року № 3933 у червні 2010 року планується проведення Форуму української молоді, у якому візьмуть участь делегації  від областей України. Відповідно, управлінням у справах сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації 22-23 квітня 2010 року буде проведено Відкритий форум молоді Львівщини, як регіональний етап всеукраїнського заходу.

Основною  метою є консолідація молодіжного  середовища області, обмін досвідом  з представниками інших регіонів України. Лише молодь об’єднана спільною метою зможе розбудувати знесилену Українську державу.

До  участі у Форумі запрошуються представники молодіжних громадських організацій, студентських середовищ. Умови участі викладені у Положенні, яке додається.

 
Благодійна акція «Подаруй дитині книжку!» Друк

30 березня - 30 квітня 2010 року. Громадська організація «Форум видавців» проводить міську благодійну акцію «Подаруй дитині книжку!».

З Вашою допомогою ми хочемо зібрати книжки для дитячих будинків-інтернатів, дітей із малозабезпечених сімей, з спецшкіл та дитячих колоній м. Львова та Львівської області. Підведення підсумків акції відбудеться 1 травня під час спеціалізованого дитячого книжкового ярмарку в Палаці Мистецтв.

Пропонуємо Вам стати партнером  нашої акції.  Ми переконані: тільки об’єднавши наші зусилля, ми зможемо зробити акцію масштабною та зібрати більшу кількість книжок для дітей. Вашої допомоги чекає понад 9 000 дітей !

 
Кращі громадські організації України змагатимуться за право представити своє місто на ІІ форумі соціальних інвестицій Друк

З 23 березня по 15 квітня триватиме конкурс соціальних інновацій «Громадами до успіху». Метою конкурсу є відбір успішних практик громадських організацій та бізнес структур, які мають унікальний досвід вирішення актуальних проблем міст України. 

Учасниками конкурсу можуть бути неурядові громадські організації та бізнес структури, що працюють у сфері корпоративно-соціальної відповідальності, зі всіх регіонів України.
 
Оголошено конкурс на участь у серії інтерактивних вишколів з менеджменту культурних організацій та проектів Друк

Упродовж 2010-2011 років 20 відібраних учасників візьмуть участь у шести 3-денних інтерактивних вишколах у Львові. 

По закінченні вишколів усі учасники отримають сертифікати від Центру культурного менеджменту та Європейського культурного фонду.
 
Конкурс відкритий для працівників державних, громадських та приватних закладів культури, координаторів культурних проектів, окремих митців, які працюють у Львові 
 
“Академія фандрейзингу” відкриває нові можливості Друк

Дe знайти кошти? Як зміцнити фінансову спроможність організації? Які інструменти застосовувати у співпраці з бізнесом?

Як  встояти перед економічними змінами? Які моделі залучення ресурсів ще не використовує моя організація?
Відповідаємо: 
 Програма Управління неприбутковими організаціями Українського Католицького Університету запрошує на сертифікатну навчальну програму «Академія фандрейзингу», щоб спільно з професіоналами знайти відповіді на поставлені запитання. 
 
 
У Львові пройшов конкурс соціально-культурних проектів Друк

Львів залучає потенціал громадських організацій до впровадження інноваційних підходів, реалізації соціально-економічної та культурної політики на муніципальному рівні. Це відбувається завдяки конкурсу соціально-культурних проектів, який проводиться уже четвертий рік поспіль. 

Кожного року спостерігається позитивна динаміка збільшення кількості учасників та пропонованих проектів. Цього року на конкурс соціально-культурних проектів було подано 150 проектних пропозицій (до прикладу, у 2009 р. – 98 проектів) від 104 громадських організацій м.Львова (2009 р. – 74 громадські організації) на загальну очікувану суму дофінансування проектів від Львівської міської ради – 4 млн. 900 тис. грн.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 8
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST