Актуально
Конкурс "Львів - перлина Європи, чи "Пластик-сіті"? Друк

Львівська обласна організація "Українського товариства охорони пам’яток історії та культури" оголошує студентський конкурс плакатів та все про проблеми збереження пам’яток Львова "Львів - перлина Європи, чи "Пластик-сіті"? Давно вже не таємниця, що старий ЛЬВІВ повільно, але невпинно руйнується. Багато людей зробили свій внесок як у його життя, так і руйнацію: хтось його збудував, хтось підтримує, хтось руйнує, хтось любить його, а комусь байдуже.

 

 
Конкурс "Підтримка центрів праці та центрів працевлаштування студентів" Друк

Антикризова Гуманітарна програма Інституту Відкритого суспільства та Міжнародного фонду "Відродження" МФВ, та Міністерство України у справах України у справах сім’ї, молоді та спорту оголошують конкурс "Підтримка молодіжних центрів праці та центрів працевлаштування студентів".

 
 
Оголошено конкурс соціально-культурних проектів на 2011 р. Друк

Управління "Секретаріат ради" Львівської міської ради оголошує про прийом до 10 січня 2011р. документів від громадських організацій на участь у конкурсі соціально-культурних проектів на 2011 р.

Мета конкурсу: залучення людських та матеріальних ресурсів громадських організацій і впровадження інноваційних підходів до реалізації соціально-економічної та культурної політики на муніципальному рівні.

 

 
IV НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС I ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС «БЛАГОДІЙНИК РОКУ 2010 - ЛЬВІВЩИНА» Друк

Розвиток благодійництва є справою важливою та шляхетною. Сьогодні вже ніхто не має сумнівів в тому, що доброчинна діяльність формує не лише соціальний капітал і духовність, але й певні економічні важелі розвитку суспільства. Звичайно, важливо зробити так, щоб благодійність мала у суспільстві високий статус. Тоді благодійність в Україні має всі шанси стати невід’ємною складовою соціально відповідального ведення бізнесу, як це традиційно є в усьому світі. Запрошуємо вас стати учасником І Львівського обласного конкурсу «Благодійник року 2010 - Львівщина» і подати свою заявку.

 
Драбина-2010. Що варто побачити? Друк

Із 25 по 28 листопада у Львові пройде 6 ½ Міжнародний театральний фестиваль «Драбина», участь у якому візьмуть близько 30 театрів із різних куточків України, а також Польщі, Білорусі, Росії, Литви, Німеччини та Лівії. Гасло цьогорічного фестивалю - «Відчувати і думати». Різні з точки зору режисури, форм сценічного самовираження, використання нових технологій і класичних підходів, театри-учасники «Драбини» продемонструють своє унікальне бачення сучасного світу і мистецтва протягом чотирьох фестивальних днів.

 
 
ІІІ Ярмарок інституційного розвитку Друк

18 листопада 2010 року у Києві відбудеться щорічний Ярмарок інституційного розвитку, під час якого 30 провідних інфраструктурних організацій презентуватимуть актуальні послуги з посилення інституційної спроможності громадського сектору. В Ярмарку візьме участь більше 150 представників громадянського суспільства, які зацікавленні у посиленні впливу ІГС на зміни в Україні.

 
 
Програма "Молодь в дії" - нові умови акредитації організацій Друк

Усі громадські та некомерційні організації з країн Східної Європи та Кавказу, які хочуть європейських волонтерів чи відправляти своїх волонтерів до країн Європи, повинні пройти спеціальну акредитацію та зареєструватися як "Host Organisation" (приймаюча організація) або "Sending Organisation" (відправляюча організація). Раніше ця процедура була обов'язковою лише для організацій з країн Європейського Союзу. Останній термін подання заявок на акредитацію - 31 жовтня 2010 року.

 
 
Програма Управління неприбутковими організаціями (УНО) Друк
Як бути ефективним? 
Для цього необхідні: Гроші? Підтримка влади? Професійний маркетинг? Компетентні працівники? Чітко визначена місія та цілі?
 
Якщо Ви в пошуку відповіді та є:
Керівником неприбуткової організації,
Відповідальним за окремі напрямки в організації,
Менеджером проектів,
Тренером з управління та організаційного потенціалу,
Безробітним, готовим працювати в неприбутковому секторі,
Особою, яка займається активною громадською діяльністю,
 
Семінари для представників неприбуткових організацій Друк
«Академія фандрейзингу» запрошує Вас на відкриті одноденні семінари для представників неприбуткових організацій. 
 
П’ятниця, 4 червня семінар «Соціальне підприємництво – міжнародний досвід»,  викладач  Франк  ван  Дельт, Нідерланди, засновник соціального підприємства.  
В рамках семінару будуть представлені успішні приклади соціальних підприємств Західного регіону. 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 8
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST