Актуально
Програма малих грантів Світового банку на 2011р. Друк

Представництво Світового банку в Україні у партнерстві з програмою “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER) оголошує конкурс за Програмою малих грантів 2011. Пріоритетами Програми на 2011р. є вдосконалення державного управління шляхом посилення ролі громадянського суспільства, зокрема, в поліпшенні надання послуг і в підвищенні підзвітності органів державної влади.

 
 
Грантовий конкурс «Захист прав людини через посилення спроможності правозахисних ОГС» Друк

Проект ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» у партнерстві з Ініціативним центром сприяння активності та розвитку громадського почину "Єднання" (ІСАР "Єднання") оголошують конкурс. До участі в конкурсі запрошуються громадські та благодійні організації, які мають досвід у правозахисній діяльності, зареєстровані та діють в таких областях: Донецька, Кіровоградська, Львівська, Луганська, Херсонська, Хмельницька та Чернігівська.

 
 
Конкурс “Невідкладна суспільна допомога бездомним особам, дітям вулиці та кризовим сім’ям” Друк

2009р. МФ “Відродження” започаткував Антикризову гуманітарну програму для допомоги вразливим групам населення України, що постраждали від наслідків фінансово-економічної кризи. Крім того, програма надає підтримку соціокультурним інституціям, а також громадським і благодійним організаціям, які реалізують гуманітарні та соціальні проекти на основі співпраці з державними та місцевими органами влади. 

 
Конкурс на розробку навчальних кейсів щодо сфери управління неприбутковими організаціями Друк

Конкурс проводиться з метою збору та поширення кейсів на основі повчальних практик у сфері управління неприбутковими організаціями. Кейсом вважається інноваційне рішення організації у стратегічному контексті, що позиціонує цілі та умови середовища, які впливають на рішення. Сутність методу кейс-стаді полягає в активному процесі обговорення або вирішенні конкретної задачі, коли слухачі закріплюють теорію прийняття управлінських рішень на реальних ситуаціях.

 
Конкурс “Підвищення професійного рівня членів громадських ради” Друк

Конкурс проводиться з метою сприяти підвищенню професійного рівня представників третього сектора, які є членами громадських рад, створених відповідно до Постанови КМУ №996 від 3.11.2010 р. “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”, задля покращення їх діяльності та посилення впливу на вирішення актуальних проблем державного та місцевого розвитку.

 
Конкурс на фінансову підтримку громадських організацій для покриття видатків на оренду приміщень на 2011р. Друк

Завданнями конкурсу є: сприяти громадським ініціативам і активності громадських та інших неприбуткових організацій у всіх сферах життєдіяльності територіальної громади м. Львова, зокрема розширення їх участі у реалізації соціально-культурних проектів; покращити координацію зусиль ЛМР та ГО у сфері реалізації державної і регіональної соціально-економічної та культурної політики, зміцнити матеріально-технічну базу ГО через покриття видатків на оренду приміщень.

 
Конкурс малих грантів Фонду Г.Бьолля-2011 Друк

Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля в Києві запрошує громадські організації України взяти участь у п’ятому Конкурсі малих грантів на 2011р. До участі у конкурсі запрошуються громадські (неприбуткові) організації та ініціативні групи з України, які вмотивовані за допомогою практичних та невеликих за обсягом активних дій (проектів) зробити внесок до розвитку громадянського суспільства в Україні та взяти активну участь в демократичних процесах у своєму оточенні як на локальному, так і на державному рівні.

 
Базовий Лідерський Курс - 2011 Друк

Інститут Громадського Лідерства (ІГЛ) оголошує набір на “БазовийЛідерський Курс - 2011”! Якщо Ти: енергійна, ініціативна, комунікабельнамолода людина; знаєш, чого Ти хочеш від життя; займаєш активну позицію в суспільстві; займаєшся громадською діяльністю чиплануєш це робити в майбутньому; бажаєш зробитикрок до змін у власному житті та житті суспільства, значить Інститут Громадського Лідерства - саме для Тебе!

 
V раунд конкурсу проектів співпраці бібліотек з місцевими громадами Друк

Метою цього раунду конкурсу є підтримка цікавих та корисних проектів, що скеровані на поглиблення співпраці бібліотек з місцевими громадами. Маєте ідею доброї справи, успіх якої вимагає роботи з комп’ютером та Інтернетом? Сучасна обладнана бібліотека – це сприятливий простір для реалізації вашого потенціалу. Складайте план дій, згуртовуйте однодумців, і втілюйте в життя свої проекти.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 8
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST