Актуально
Держава планує надати фінансову підтримку більшій кількості громадських об’єднань Друк

 

3 жовтня 2012 року Кабінет Міністрів України на своєму засіданні схвалив проект Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансової підтримки громадських об’єднань».

Як повідомляє урядовий веб-сайт Громадянське суспільство і влада, необхідність розроблення законопроекту була викликана тим, що на сьогодні відповідно до Бюджетного кодексу фінансова підтримка може надаватися лише окремим видам громадських об’єднань. З метою розширення кола об’єднань, що матимуть змогу отримати таку підтримку для реалізації проектів (програм, заходів), спрямованих на розв’язання важливих проблем державної чи регіональної політики, Урядом пропонується внести відповідні зміни до статей 87 та 91 Бюджетного кодексу.

Запропоновані зміни покликані створити сприятливі умови для подальшого розвитку громадянського суспільства в Україні та залучення потенціалу його інститутів до реалізації державної і регіональної політики.

 
ЧЕСНО та МОЛОДІЖНА ВАРТА проведуть 7 мотиваційних форумів для молоді Друк

 

  У жовтні Громадянський рух ЧЕСНО та Громадянська кампанія МОЛОДІЖНА ВАРТА вперше в Україні проведуть низку молодіжних «Форумів Майбутнього 2012» (ФМ 2012), що мають на меті мотивувати молодих людей до свідомої участі у розбудові громадянського суспільства та впливі на майбутнє країни.

 
19. Форум видавців у Львові відбудеться 12-16 вересня 2012 Друк

 

Фокусні теми цього року:

 «Від Сковороди до Сковороди»: 290 років від дня народження

 «Бруно Шульц»: до 120-річчя від дня народження і 70-річчя трагічної загибелі

 «Подорожі до літератури»

 

 
Конкурс соціально-культурних проектів 2012 або назад в минуле Друк

На навчання з написання соціально-культурних проектів, яке відбулось 9 лютого, я йшла з хорошими сподіваннями. І мала для цього усі підстави: ми плідно попрацювали минулий рік і напрацювали непогані проекти на цей рік. Однак через годину настрій різко змінився. 

 
У Львові триває проект «Європа – це більше, ніж футбол 2012» Друк

З 8 травня до 20 липня на відкритих спортивно-ігрових майданчиках Львова відбуватимуться безкоштовні заняття в рамках проекту, що є частиною програми Центру освітніх ініціатив «Тренер з мого подвір’я».  

 

 
Конкурс соціально-культурних проектів Львівської міської ради на 2012 рік Друк

 Мета конкурсу: залучення людських та матеріальних ресурсів громадських організацій і впровадження інноваційних підходів до реалізації соціально-економічної та культурної політики на муніципальному рівні.

Учасники конкурсу: громадські та інші організації, які офіційно зареєстровані відповідно до вимог законодавства України як неприбуткові, за винятком релігійних організацій та політичних партій.

 
Оголошено конкурс «Благодійник року – Львівщина 2011» Друк

Головним завданням конкурсу є сприяння розвитку благодійництва в Україні, зокрема у місті Львові та Львівській області, а також його популяризація через публічне визнання та відзначення благодійних ініціатив. Подавати свої заявки на конкурс можна з 10 грудня 2011 року по 20 січня 2012 року. 

 
Стань помічником святого Миколая! Друк

Громадська організація «Академія української молоді» розпочала набір волонтерів для участі в акції «Миколай про тебе не забуде». Волонтери вручатимуть подарунки дітям, які залишились без батьківської уваги. Набір волонтерів продовжено до 7 грудня. 

 
 
Конкурс "Реалізація права на доступ до публічної інформації" Друк

Програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” спільно з програмою “Права людини й урядування” Інституту Відкритого Суспільства (Будапешт) оголошує Конкурс "Реалізація права на доступ до публічної інформації".

Право на доступ до інформації є невід’ємним правом людини, яке передбачено положеннями Міжнародного пакту про громадянські й політичні права (ст. 19), Конституції України (ст. 34, 40), законів України “Про доступ до публічної інформації”, “Про інформацію” та “Про звернення громадян”. Доступ до інформації про діяльність владних структур є механізмом, який забезпечує прозорість і підзвітність влади перед громадянами.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 8
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST