Актуально
ЧЕСНО та МОЛОДІЖНА ВАРТА проведуть 7 мотиваційних форумів для молоді Друк

 

  У жовтні Громадянський рух ЧЕСНО та Громадянська кампанія МОЛОДІЖНА ВАРТА вперше в Україні проведуть низку молодіжних «Форумів Майбутнього 2012» (ФМ 2012), що мають на меті мотивувати молодих людей до свідомої участі у розбудові громадянського суспільства та впливі на майбутнє країни.

 
19. Форум видавців у Львові відбудеться 12-16 вересня 2012 Друк

 

Фокусні теми цього року:

 «Від Сковороди до Сковороди»: 290 років від дня народження

 «Бруно Шульц»: до 120-річчя від дня народження і 70-річчя трагічної загибелі

 «Подорожі до літератури»

 

 
Конкурс соціально-культурних проектів 2012 або назад в минуле Друк

На навчання з написання соціально-культурних проектів, яке відбулось 9 лютого, я йшла з хорошими сподіваннями. І мала для цього усі підстави: ми плідно попрацювали минулий рік і напрацювали непогані проекти на цей рік. Однак через годину настрій різко змінився. 

 
У Львові триває проект «Європа – це більше, ніж футбол 2012» Друк

З 8 травня до 20 липня на відкритих спортивно-ігрових майданчиках Львова відбуватимуться безкоштовні заняття в рамках проекту, що є частиною програми Центру освітніх ініціатив «Тренер з мого подвір’я».  

 

 
Конкурс соціально-культурних проектів Львівської міської ради на 2012 рік Друк

 Мета конкурсу: залучення людських та матеріальних ресурсів громадських організацій і впровадження інноваційних підходів до реалізації соціально-економічної та культурної політики на муніципальному рівні.

Учасники конкурсу: громадські та інші організації, які офіційно зареєстровані відповідно до вимог законодавства України як неприбуткові, за винятком релігійних організацій та політичних партій.

 
Оголошено конкурс «Благодійник року – Львівщина 2011» Друк

Головним завданням конкурсу є сприяння розвитку благодійництва в Україні, зокрема у місті Львові та Львівській області, а також його популяризація через публічне визнання та відзначення благодійних ініціатив. Подавати свої заявки на конкурс можна з 10 грудня 2011 року по 20 січня 2012 року. 

 
Стань помічником святого Миколая! Друк

Громадська організація «Академія української молоді» розпочала набір волонтерів для участі в акції «Миколай про тебе не забуде». Волонтери вручатимуть подарунки дітям, які залишились без батьківської уваги. Набір волонтерів продовжено до 7 грудня. 

 
 
Конкурс "Реалізація права на доступ до публічної інформації" Друк

Програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” спільно з програмою “Права людини й урядування” Інституту Відкритого Суспільства (Будапешт) оголошує Конкурс "Реалізація права на доступ до публічної інформації".

Право на доступ до інформації є невід’ємним правом людини, яке передбачено положеннями Міжнародного пакту про громадянські й політичні права (ст. 19), Конституції України (ст. 34, 40), законів України “Про доступ до публічної інформації”, “Про інформацію” та “Про звернення громадян”. Доступ до інформації про діяльність владних структур є механізмом, який забезпечує прозорість і підзвітність влади перед громадянами.

 
Програма малих грантів Світового банку на 2011р. Друк

Представництво Світового банку в Україні у партнерстві з програмою “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER) оголошує конкурс за Програмою малих грантів 2011. Пріоритетами Програми на 2011р. є вдосконалення державного управління шляхом посилення ролі громадянського суспільства, зокрема, в поліпшенні надання послуг і в підвищенні підзвітності органів державної влади.

 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 8
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST