Актуально
Львів - відкритий для світу. Нарешті це - про місцеві органи влади. Друк

Не лякайтесь, це ще не повна #перемога, бо мова йде лише про веб-сайти, але точно не #поразка.

Експертами МГО «Інститут інформаційного права» у вересні 2017 року було проведено повторний моніторинг 20 веб-сайтів місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядуванняЛьвова.  Мета дослідження - відслідкувати як місцеві органи влади відреагували на оприлюдненні результати первинного моніторингу та надіслані листи з проханням опублікувати на своїх веб-сторінках інформацію, яка є обов’язковою для оприлюднення відповідно до вимог законодавства. 

Читати далі. 

 

 
Найбільші табу чиновників: декларація керівника та бюджет організації Друк

Такий висновок можна зробити за результатами моніторингу 20 веб-сайтів місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядуванняЛьвова, який провела громадська організація «Інституту інформаційного права».

Моніторинг було проведено в серпні 2015 року. Мета дослідження - відслідкувати як місцеві органи влади дотримуються вимог законодавства щодо оприлюднення публічної інформації на своїх веб-сторінках.

За результатами моніторингу лише у трьох органів влади виявили відповідність їхніх веб-сторінок вимогам Закону більше ніж на 90%. Мова йде про Львівську обласну державну адміністрацію, Львівську міську раду та обласне управління юстиції. Натомість, найбільше ігнорують чинне законодавство Держсанепідслужба Львівської області (48,5%), Інспекція з питань захисту прав споживачів у Львівській області (45,5%), Регіональне відділення Фонду державного майна України у Львівській області (43,9%), Державна казначейська служба України  у Львівській області (43,9%), УДАІ ГУМВСУ у Львівській області (37,9%) і абсолютний антигерой – веб-сайт  Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (15,2%).

 
"Інформаційний бюлетень № 2. Травень." Друк

До Вашої уваги "Інформаційний бюлетень № 2. Травень." –  результат спільної роботи ініціативної групи волонтерів ГО "Портал Громадських організацій Львова" та відділу громадського партнерства.
Читайте в номері:

  •     Підтримка квадратними метрами - як працює конкурс на відшкодування орендної плати за приміщення для громадських організацій Львова.
  •     "Мій Львів - Моя ініціатива." Як у Львові вирішують проблеми міста з допомогою порталу ініціатив.
  •     Слухання проектів містобудівної документації. Як вплинути на будівництво у своєму районі.
  •     Актуальні конкурси та гранти.


Будемо вдячні за відгуки та пропозиції щодо вдосконалення та  надання  тем для висвітлення.

 
Конкурс проектів для громадських ініціатив Західного регіону Друк

Громадянське суспільство сьогодні є безумовною засадою існування та функціонування української держави та основною рушійною силою реформ. В умовах неоголошеної війни на Сході країни та складної економічної ситуації, існує нагальна потреби консолідації суспільства навколо проекту спільного майбутнього. Саме громадянське суспільство зараз відповідальне за формування конструктивного, спрямованого в майбутнє порядку денного для України.  

Задля посилення ролі громадянського суспільства у пошуках відповіді на найактуальніші проблеми, з якими Україна стикається сьогодні, Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ), через свої регіональні представництва у Харкові, Львові та Одесі, здійснює підтримку місцевих громадських ініціатив, зокрема, через відкриті конкурси.

Мета цього конкурсу – сприяння громадським ініціативам, які формують новий «порядок денний» для громад та країни, допомагаючи зробити реформи більш ефективними; залучити громадян до впровадження реформ; сприяти  участі громадян  у процесах національного порозуміння і примирення.

Учасники конкурсу – громадські організації, які зареєстровані та діють у Львівській, Волинській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій, Рівненській, Закарпатській, областях.

 
Конкурс соціально-культурних проектів Львівської міської ради на 2014 рік Друк
 У порівнянні із попередніми роками незначних змін зазнала аплікаційна форма конкурсу, зокрема цьогоріч громадські організації матимуть можливість самостійно визначати напрямок за яким подається проект. Це нововведення може бути суттєвим для громадських організацій, які мають намір подавати міжгалузеві проекти.  Також в оголошенні конкурсу зазначено рекомендації управлінь міської ради щодо тематики проектів на 2014 рік.  Конкурс триватиме до 5 березня 2014 року. 
 
Конкурс Друк
 Для участі в конкурсі опишіть досвід Вашої організації, який допоміг поліпшити роботу надавачів адміністративних послуг (Центрів надання адміністративних послуг).
 
У Львові органи влади найбільш неохоче висвітлюють інформацію про свої послуги, витрати та закупівлі Друк
Саме такий висновок напрошується в результаті проведення повторного моніторингу 20 веб-сайтів місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Львова.  Даний моніторинг був здійснений громадською організацією «Інституту інформаційного права» в рамках проекту: «Право знати» -  дотримання права громадян на інформацію про діяльність місцевих органів влади у Львові та Львівській області».
 
 
У Львові відкривається «Фабрика святого Миколая» Друк

1 грудня у Львові в Палаці мистецтв урочисто відкриють «Фабрику святого Миколая». Впродовж тижня на фабриці працюватимуть близько 700 помічників cв.Миколая.

«Святий Миколай - це дух щастя, який приходить з безкорисливих дарунків тим, кого ми любимо, про кого піклуємось і хто їх потребує. Для того, щоб цей дух прийшов в День святого Миколая до кожної потребуючої дитини, робота на фабриці розділена на такі відділи: прийом подарунків, видача адрес потребуючих дітей, сортування, пакування, перевірки якості запакованих подарунків. Волонтери працюватимуть дуже старанно, адже до найочікуванішого дитячого зимового свята залишилися лічені дні, і від усіх нас залежить, чи віра у диво та добро не згасне у серцях потребуючих дітей нашого міста», - розповіли організатори акції.

 
Конкурс пошуково-дослідницьких робіт для учнів та студентів «Я з повстанського роду». Друк
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 8
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST