Акти
Порядок проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка. Друк
Постанова Кабінету Міністрів України від від 12 жовтня 2011 р. № 1049. Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка. 
Цей Порядок установлює процедуру організації та проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка (далі — програми (проекти, заходи) за рахунок коштів державного і місцевих бюджетів (далі — бюджетні кошти), та моніторингу їх виконання (реалізації). 
 
Про об’єднання громадян Друк
Закон України Про об’єднання громадян
(Відомості Верховної Ради (ВВР), 1992, N 34, ст.504)

Право громадян на свободу об’єднання є невід’ємним правом людини, закріпленим Загальною декларацією прав людини, і гарантується Конституцією та законодавством України. Держава сприяє розвитку політичної та громадської активності, творчої ініціативи громадян і створює рівні умови для діяльності їх об’єднань.
 
Про благодійництво та благодійні організації Друк
Закон України Про благодійництво та благодійні організації (Відомості Верховної Ради (ВВР), 1997, N 46, ст.292) (Із змінами, внесеними згідно із Законом N 3091-III від 07.03.2002)

Цей Закон визначає загальні засади благодійництва, забезпечує правове регулювання відносин у суспільстві, спрямованих на розвиток благодійної діяльності, утвердження гуманізму і милосердя, гарантує державну підтримку її учасникам, створює умови для діяльності благодійних організацій відповідно до законодавства України.
 
Про молодіжні та дитячі громадські організації Друк
Закон України Про молодіжні та дитячі громадські організації
(Відомості Верховної Ради (ВВР), 1999, N 1, ст.2) Закон України

Цей Закон визначає особливості організаційних і правових засад утворення та діяльності молодіжних і дитячих громадських організацій та державні гарантії забезпечення їх діяльності.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 7
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST