Слухання
Нове житло для молодих сімей Друк

Нещодавно на громадських слуханнях розглядалось питання щодо побудови ЛОВ Всеукраїнської Асоціації «Укрмолодьжитло» молодіжного житлового комплексу (МЖК) по вул. Роксолани у м. Львові. Львівська міська рада під цей проект виділила 0,9 га.

"Зараз діє система, коли фонд молодіжного кредитування надає кредити молодим сімям на квартири, які будують у звичайних будинках, - розповідає Юрій Лукашевський. - Метр квадратний такого житла виходить зовсім недешево. Таким чином допомогу протягом року отримують лише декілька сімей. Під час слухань представники ЛВО "Укрмолодьжитло" запевнили, що будівництво МЖК дасть можливість здешевити вартість м.кв. та вирішити проблему з житлом одразу для близько 200 молодих сімей".

На проектованій ділянці передбачається спорудження житлового комплексу на 203 квартири, що дозволить поселити 645 молодих людей. Також, будівля передбачає три підземні паркінги на 200 машино-місць, гостьову стоянку та комплекс майданчиків ігрового, спортивного характеру та для відпочинку дорослих.

Цікавою інновацією стане те, що у будівництві буде використаний галерейний принцип, коли будівлі будуть сполучені між собою спеціальними коридорами-галереями. Це дозволить сусідам більше спілкуватись та бути більш відкритими. Задля підвищеної безпеки буде використаний принцип солідарної безпеки, як це було популярно у 70-х роках. Це передбачає те, що вхід до квартир буде видно з багатьох точок будівлі.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради

 
У Львові бажають реконструювати та розширити АС – 2, чи забудовник, крім бажання, має відповідні кошти – невідомо. Друк

У п’ятницю, 20 листопада, у стінах Львівської міської ради відбулося громадське слухання проекту містобудівного обґрунтування  будівництва та реконструкції комплексу автовокзалу на вулиці Богдана Хмельницького, 225 у нашому місті. Також проект передбачає влаштування офісних, торгівельних закладів та закладів громадського харчування з реконструкцією існуючої споруди.

Стан  автовокзалу, на сьогоднішній день, не надто втішний. Крім того, у існуючому приміщенні не передбачено залу очікувань, приміщень для сервісних служб – медчастини, охорони та ін.. Також відсутні накриття, що робить умови для пасажирів ще менш комфортними.

Про майбутній комплекс автовокзалу громаді розповідали Ігор Глібович – представник замовника документації, директор ТзОВ «С.І.Д» та архітектор - Роман Свидницький. 

 
Відреставрований стадіон «Юність» відповідатиме вимогам УЄФА Друк

 У понеділок, 16 листопада, у Львівській міській раді відбулося громадське слухання проекту містобудівного обґрунтування  реконструкції стадіону «Юність» у  парку імені Богдана Хмельницького  у нашому місті. Про зміни, які  можуть відбутись у майбутньому, громаді розповів Володимир Артемович – президент громадської організації «Спортивний клуб «Сокіл-Регбі» та Любомир Королишин – представник ГАП, ДІПМ «Місто проект».

 
Між громадою та забудовником діалог не вдався Друк

У середу, 21 жовтня, у стінах Львівської міської ради відбулося громадське слухання проекту містобудівного обґрунтування розміщення готелю на вулиці Льва, 2 нашого міста. Формат слухання здебільшого переростав у сварку між мешканцями сусідніх будинків майбутньої забудови та інвесторами, архітекторами. Діалог не вдавався. Обурення і переживання мешканців стосувалися побоювань про стан їхнього будинку, який під впливом можливих будівельних робіт може завалитись. Нагадаю, що намічена для розташування готелю ділянка, знаходиться у межах історичного ареалу  Львова, в кварталі державного історико-архітектурного заповідника. Також ця територія є зоною охорони ЮНЕСКО, княжою частиною Львова. Мешканці з недовірою поставились до проекту будівництва. Їхні побоювання є зрозумілими – люди переживають через відсутність будь-яких гарантій з приводу своєї безпеки, що стосується придатності їхніх домівок для подальшого проживання. Стверджують, що протягом довгого часу поширюються чутки взагалі про знесення будинків.

 

 
У Львові заплановано будівництво нового навчального відділення стоматології Друк

23 вересня у міській раді Львова відбулось громадське слухання. Воно стосувалось проекту містобудівного обґрунтування розміщення земельної ділянки для будівництва і обслуговування навчального відділення центру стоматологічної імплантації та протезування ТзОВ «ММ» на вулиці Пасічній, 22 нашого міста.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 4
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST