Слухання
На громадських слуханнях не погоджено будівництво житлового будинку Друк

У середу, 12 серпня, у стінах Львівської міської ради відбулися громадські слухання містобудівної документації розташування житлового будинку із вбудованими офісними приміщеннями та автостоянками по вулиці Тернопільській, 15 у нашому місті. Представникам громади міста розповіли про доцільність такої забудови. А саме П.Хаба (представник фірми-забудовника ДП «Інтеграл-Буд» ТзОВ  «Фрма «Інтеграл») зазначив, що будинок матиме шість поверхів та мансардні приміщення.

 
На території Цитаделі може з'явитися ще один готель Друк
Далеко не всі мешканці Львова знають про те, яку роль виконувала Цитадель у минулому. Проте, сьогодні вже доволі нашумілим є питання призначення цієї споруди тепер і у майбутньому. Власне у її стінах зараз працює банк, приміщення здають в оренду як офіси. Одна з веж нещодавно стала приватним готельним комплексом (загалом веж є шість). Доля ще однієї вирішується, адже також постало питання щоб і її зробити готелем.
 
Проект Статуту територіально громади Львова очима його розробників Друк

10 липня, у стінах Львівської міської ради відбулися громадські слухання проекту Статуту територіальної громади Львова. Представники робочої групи презентували нову редакцію цього Статуту громаді, закликали усіх присутніх до обговорення. Проте найперше, до чого не зовсім були готові ініціатори слухань – це майже порожня зала.

 
Проїзд в маршрутці незабаром коштуватиме 2 грн? Чиновники відмовчуються, мешканці в шоці Друк

Чутки про можливе подорожчання проїзду у маршрутках до 2,00 грн. полонили наше місто. Проте вони цілком можуть стати реальністю після проведення у стінах Ратуші громадського слухання з цього приводу, яке відбудеться у понеділок, 6 липня.

 
Завод та колія – достойне сусідство для житлового будинку? Друк

shnurok.jpgПро те, що невдовзі на вулиці Дж.Вашингтона появиться ще одна новобудова, мешканці цього району не знають. Це їх турбує мало, адже найважливішою проблемою впродовж багатьох років для них є сусідство ЗАТ "Львівшляхрембуду".

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 4
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST