Слухання
На площу Ринок у Львові хочуть повернути лева Лоренцовича Друк

10 березня у Львівській міській раді пройшли громадські слухання проекту встановлення копії скульптури лева Лоренцовича у м. Львові. На обговоренні були присутні близько 25 осіб, серед них знані архітектори, скульптори, представники львівських Ротарі клубів. Власне останні виступили з ініціативою профінансувати виготовлення однієї копії лева.

 
Результати дослідження «Врахування органами місцевого самоврядування Львова пропозицій, поданих на громадських слуханнях протягом 2007 – 2009 років» Друк

Експертами громадських організацій  «Інститут інформаційного права»  та «Портал громадських організацій Львова» за підтримки МФ "Відродження" було проведено дослідження «Врахування органами місцевого самоврядування Львова пропозицій, поданих на громадських слуханнях протягом 2007 – 2009 років».  Пропонуємо Вам ознайомитись із результатами даного дослідження. 

 

 

 
На громадських слуханнях виявлено недбалість розробників містобудівної документації Друк

13 січня на громадському слуханні містобудівної документації реконструкції нежитлових приміщень з розширенням та надбудовою офісних та житлових приміщень на вул.Русових,3 у Львові розгорівся скандал, який сфокусовано виявив негатив практики погодження крізь пальці історико-містобудівних обґрунтувань як на місцевому, так і на центральному рівнях.

 
Статуту Львова бути ! Друк

У четвер, 10 грудня, у Львівській міській раді відбулися громадські слухання проекту нової редакції Статуту територіальної громади нашого міста. Про результати проведеної роботи розповідали Володимир Квурт – секретар Львівської міської ради, голова робочої групи з підготовки Статуту, Любомир Зубач – начальник управління «Секретаріат ради», секретар робочої групи з підготовки Статуту та Віталій Загайний – директор Центру досліджень місцевого самоврядування. Також висловити свою думку та зауваження, задати запитання мали змогу всі присутні на цих слуханнях.

 
На вул. Дорошенка невдовзі може з’явитися новий пішохідний пасаж Друк

У понеділок, 30 листопада, у Львівській міській раді відбулося громадське слухання проекту містобудівного обґрунтування розміщення торгово-офісного центру на вулиці Дорошенка, 2  у нашому місті. Про майбутню забудову громаді міста розповідав Кузьмак І.С. - директор ТзОВ «Укрдизайнгруп».

Ділянка, яку намітили для розташування торгово-офісного центру, знаходиться на території  історичного ареалу міста, в межах  ансамблю історичного центру, внесеного до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Об’єм майбутньої споруди запроектований як «вставка» між існуючими житлово-громадськими будинками на вулиці Дорошенка, 6 та проспект Свободи,11. Також планують зробити пішохідний прохід, який з’єднуватиметься із проходом Крива Липа, і, таким чином, сполучатиме вулицю Дорошенка із вулицею Січових Стрільців. Будівля разом із мансардним приміщенням матиме шість поверхів. Підвал передбачений для розміщення продуктового супермаркету, нижні три поверхи відведуть під розміщення торгових магазинів промислової групи, а 4-ий та 5-ий поверхи – під офісні приміщення.

Своєрідною «фішкою» проекту є створення пасажу, який проходитиме крізь споруду проектованого центру, від вул. Дорошенка до пр. Крива Липа.

Під час слухання виникло актуальне питання розміщення автомобільних стоянок, точніше їх брак.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 4
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST