ЗМІ про громаду
Пиво і алкоголь вночі таки поза законом Друк

Виконавчий комітет Львівської міської ради вдруге прийняв рішення про заборону продавати алкоголь уночі: з 10-ї години вечора до 10-ї години ранку.

 

Високий Замок, 22 грудня 2010

 
«Не виконуємо споживацьких замовлень, а даруємо дітям свято» Друк

У Львівському палаці мистецтв у рамках благодійної акції «Миколай про тебе не забуде» урочисто відкрилася Фабрика святого Миколая.

Сюди звезли подарунки з 37 шкіл міста, які зібрали школярі для потребуючих дітей, а також з вищих навчальних закладів, парафій та супермаркетів. Їх рахують, сортують та запаковують волонтери. 18 та 19 грудня вони рознесуть ці подарунки по домівках адресатів.

Високий Замок, 14 грудня 2010

 
Надія завжди є! Друк

Андрій Породко, засновник громадської організації “САМІ”, про те, що рак – це не вирок, благодійні акції та рецепт оптимізму

Упродовж останнього періоду повідомлення про захворювання дітей і прохання допомогти – не рідкість. Однак, не надто часто нас інформують, що ці люди одужують. Хоча, на щастя, побороти хворобу можливо, і діагноз – не вирок. Про те, як перемогти рак і залишитись життєрадісним, “Пошті” розповів засновник громадської організації “САМІ” і просто невиправний оптиміст Андрій Породко.

Львівська пошта, 4 грудня 2010

 
АнтиСНІД-листівки Друк

До 3 грудня у Львові в Музеї ідей триватиме виставка робіт учасників конкурсу ескізів поштових листівок на тему антиСНІД. Присвячена виставка Міжнародному дню боротьби зі СНІДом, який світова громадськість відзначає 1 грудня, та яка відбувається за підтримки МБФ “Міжнародний альянс з питань ВІЛ/СНІД в Україні”.

 

Львівська пошта, 27 листопада 2010

 
Тусовка з патріотичним присмаком Друк

«Львів – місто почуттів, дощів і кави», – так стверджують організатори бардівського вечора у міському Палаці культури ім. Г. Хоткевича. Молодіжні тусовки у Львові ніби і не рідкість, проте патріотичного духу, українськості в окремих може і забракнути. Кількість бардівських вечорів, які провело молодіжне об’єднання «Граніт» упродовж чотирьох років, вже наблизилась до сорока.

 

Високий Замок, 25 листопада 2010

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 48
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST