ЗМІ про громаду
Велосипед для неповносправних Друк

У Львові презентували унікальні триколісні велосипеди для неповносправних осіб. Десять новеньких велосипедів привезли з Голландії. Благодійники подарували їх місту безкоштовно. Новинку презентували представники організації “Україна рухається”, провівши акцію з аналогічною назвою для людей з особливими потребами.

 

Високий Замок, 6 лютого 2011

 
Зелене світло для неповносправних Друк

З 1 лютого у Львові запрацює Агенція з працевлаштування інвалідів. Сьогодні працевлаштуватися у Львові вкрай важко, тим паче неповносправним. Часом вакансії, які пропонують роботодавці, не зовсім придатні для людей, які мають групу інвалідності. Буває так, що вимоги до працівника, які ставить працедавець, неповносправним виконати не до снаги. А працювати людина має бажання…

 

Львівська пошта, 25 січня 2011

 
Працедавці не хочуть брати на роботу жінок Друк

Серед причин небажання працевлаштовувати після декретної відпустки – втрата професійних навичок та чергова вагітність. Сьогоднішній ринок працевлаштування в Україні досить упереджено ставиться до жінок, які мають дітей. Так, лише 39% вітчизняних компаній, за інформацією незалежної компанії соціологічних досліджень “Regus”, готові взяти їх на роботу. Зокрема, у Львові такі жінки дуже часто потерпають від шахрайств із боку компаній.

 

Львівська пошта, 25 січня 2011

 
Молилися, колядували. Смачно поїли і з собою взяли... Друк

Цей храм у Львові, на вулиці Чупринки, 70, – впритул до міської телефонної мережі. Кілька років тому церковна громада «відвоювала» у міської влади споруду, яка була за вірними цієї парафії з давніх-давен. Великий Різдвяний обід для безхатченків організувала координатор роботи з бездомними людьми Спільноти Егидія у Львові Іванна Синицька.

 

Високий Замок, 10 січня 2010

 
Депутати ЛМР пояснили, чому на пленарному засіданні було перенесене питання про надання в оренду нежитловий приміщень для Центру піклування про дітей Друк

Ухвалою передбачалося надати громадській організації «Львівський центр піклування про дітей» нежитлові приміщення на вул. Грузинській, 23 для надання допомоги соціально незахищеним дітям з неблагополучних сімей в оренду. Оренда надавалась терміном на 10 років.

 

www.lvivrada.gov.ua, 22 грудня 2010

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 48
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST