ЗМІ про громаду
Театральний фестиваль для неповносправних Друк

До 31 березня триває прийом заявок на участь у Х, ювілейному, Міжнародному театральному фестивалі для неповносправних, який цього року має тематику “Подорож у часі”. Сам захід відбудеться 20 – 23 травня у Львові. Узяти в ньому участь можуть творчі театральні колективи, учасниками яких є люди з особливими потребами, незалежно від віку та особливостей захворювання.

 

Львівська пошта, 1 березня 2011

 
Конкурс на найгірший балкон Львова Друк

У Львові шукають найгірший балкон. Львівські журналісти, студенти та охоронці пам’яток оголосили фотоконкурс “Як не любити Львів. Засклені балкони, які спотворюють наші будинки”. Мета конкурсу – зібрати фото засклених балконів, які найбільше спотворюють фасади будинків в історичній частині міста, щоб показати, як не можна чинити із нашим містом, із нашими будинками, зі спадком, який передаємо дітям.

Львівська пошта, 19 лютого 2011

 
Популяризація здорового способу життя Друк

Львівська міська рада запланувала цьогоріч провести низку цікавих передусім для юного покоління Львова заходів, зокрема “Ярмарок дитячого дозвілля”, “Фестиваль науки”, зустріч християнської молоді та “Ярмарок спорту”.

 

Львівська пошта, 19 лютого 2011

 
Шестигодинний марафон «Рідною мовою» Друк

Міжнародний день рідної мови, 21 лютого, українські письменники, музиканти, актори відзначать Всеукраїнським письменницьким марафоном «Рідною мовою». Він стартує о 15.00 у приміщенні великої сесійної зали Львівської міської ради і триватиме шість годин, протягом яких українською мовою звучатимуть поетичні та прозові слова, пісні...

 

Високий Замок, 17 лютого 2011

 
Громадськість боронить парк «Знесіння» Друк

Нашумілий скандал щодо забудови парку “Знесіння” тягнеться уже п’ятий рік. Депутати Львівської міської ради минулої каденції виділили ТзОВ “Архібуд” земельну ділянку на вулиці Довбуша, 15, для будівництва.

 

Високий Замок, 11 лютого 2011

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 48
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST