ЗМІ про громаду
Волонтерство як спосіб життя Друк

Дружба з неповносправними змінює світ і ще більше наповнює його змістом. У сучасному інформаційному просторі ми вже звикли до слова “волонтер”. Волонтери – це люди, які готові безоплатно брати на себе певні зобов’язання, допомагати іншим. У світі волонтерський рух вже давно й ефективно працює, переймаючи на себе значну частину роботи у певних ділянках соціальної сфери, у значимих подіях та заходах.

 

Львівська пошта, 10 березня 2011

 
Італійці у Львові та СНІД Друк

Днями у Львові побувала группа італійських журналістів, режисерів, які готують репортажі та документальні фільми для телепрограми “ФАЛО” Швейцарського телебачення. Під час візиту вони відвідали Благодійний фонд САЛЮС, Львівський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом, адже одним із завдань їхнього візиту було вивчення проблеми поширення ВІЛ-інфекції, хвороб, що передаються статевим шляхом, та методів їх профілактики в Україні.

 

Львівська пошта, 5 березня 2011

 
Удар безгрошів’я по дитячому фестивалю читання Друк

Щорічний весняний Львівський міжнародний дитячий фестиваль читання опинився у вирі фінансових проблем. Президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль наголошує, що на суму, виділену з міського бюджету на фестиваль, його провести нереально. Комісія культури, промоцій, ЗМІ та туризму Львівської міської ради розводить руками. Мовляв, грошей немає, що тут поробиш....

 

Високий Замок, 4 березня 2011

 
З інвесторами потрібно співпрацювати у стилі батога і пряника – Андрій Салюк Друк

Щоб зберегти та відновити архітектурну спадщину Львова потрібно укладати жорсткі інвестиційні договори. Про це сказав президент благодійного фонду “Збереження історико-архітектурної спадщини Львова” Андрій Салюк під час прес-конференції 3 березня 2011р.

 

Інтернет-газета "Вголос", 3 березня 2011

 
Обов’язок захищати права Друк

Після виборів ситуація з правами людини і основоположними свободами в Україні ще більше погіршився. За розмовами про реформи якось не помітно, що нинішня влада успадкувала не лише низку проблем, а й манеру їх розв’язання. Відсутність системності та частковість – одна грань, інша ж – постійні розмови про порушення прав людини та громадянина, які залишаються деклараціями.

Львівська пошта, 26 лютого 2011

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 48
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST