ЗМІ про громаду
До дня журналіста – творчі конкурси, відзнаки та премії Друк

Секретаріат Львівської обласної організації Національної спілки журналістів України запрошує до участі у цьогорічних конкурсах з нагоди професійного свята працівників преси, радіо і телебачення.

 

Високий Замок, 12 квітня 2011

 
Громадські спостерігачі на ЗНО Друк

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти запрошує усіх охочих стати громадськими спостерігачами під час проведення пробного та основного зов­нішнього незалежного оцінювання.

 

Львівська пошта, 31 березня 2011

 
Конкурс дитячих малюнків «Я люблю читати!» Друк

Газета «Високий Замок», громадська організація «Форум видавців» спільно із Головним управлінням освіти і науки ЛОДА та Управління освіти Львівської міської ради оголошують традиційний конкурс дитячих малюнків «Я люблю читати!».

 

Високий Замок, 25 березня 2011

 
Незрячі діти читатимуть про Країну Нямликів та життя видатних дітей Друк

У світ вийшли книжки для дітей шрифтом Брайля. Видавництво «Грані-Т» випустило дві книжки для незрячих, і це стало подією у культурному житті України.

 

Високий Замок, 16 березня 2011

 
У Львові запроваджують нову платформу співпраці з країнами ЄС Друк

Мета «Європейського дому зустрічей у Львові» передбачає створення у Львові своєрідного майданчику, де будуть реалізовуватись спільні програми Європейського Союзу. Основним завданням, яке ставить перед собою «Європейський дім зустрічей» - це розвиток громадянського суспільства, підтримка демократичних змін в державах Центрально-Східної Європи, впровадження правил партнерства в усіх площинах громадського життя.

 

www.lvivrada.gov.ua, 15 березня 2011

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 48
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST