ЗМІ про громаду
Програмою Кіркланда будуємо добрі відносини з Україною Друк

Розмова з Яцеком Міхаловскім, програмним директором Польсько-Американської Фундації Свободи

Нещодавно у Львові відбулася зустріч колишніх стипендіатів польських програм. У її рамках обговорювали створення форуму колишніх стипендіатів, що уможливило б тіснішу польсько-українську співпрацю, а також контакти між самими стипендіатами.

 
Громадські організації руйнують кордони Друк

Вчора, 9 липня, під час прес-конференції відбулася перша офіційна презентація Європейських Днів Добросусідства – 2008, які загалом проходитимуть уже вп’яте. Захід триватиме з 28 по 30 серпня у місці майбутнього перетину кордону Долгобичів/Угринів та Корчми/Ставка – село та відпустове місце, яке є поділене кордоном.

 
Україна – балтійська держава Друк

Розмова з Іриною Крібою, координатором Програми балтійського регіону в Україні

Мало хто замислюється над тим, що Україна – балтійська держава. Однак у Європі ця ідея знаходить усе більшу підтримку. Експерти переконані: розвиток нашої країни саме як балтійської допоможе їй швидше інтегруватись у Європу. Розмова з Іриною Крібою – про балтійські перспективи України та Програму балтійського регіону, яка цьогоріч святкуватиме вже своє сімнадцятиліття.

 
Свята вечеря для всіх Друк

Самотні, бідні та бездомні люди матимуть нагоду долучитися до святкування Святого вечора й Різдва

Таку нагоду їм дарують доброчинні та християнські організації. А от міська влада цього року «сачкує».У приміщенні філософсько-богословського факультету Українського католицького університету, що на Хуторівці, б січня з 15.00 чекають самотніх людей, котрі не мають можливості відсвяткувати Святий вечір у родинному колі. В УКУ планують прийняти близько 100 осіб. Запрошення їм роздають священики через парафії, а також очікують тих, хто в попередні роки приходив на Вечерю.

 
<< Початок < Попередня 41 42 43 44 45 46 47 48 Наступна > Кінець >>

Сторінка 48 з 48
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST