Візія громади
Чи стане "третій сектор" нарешті суспільним? Друк
До "запуску" профільного законопроекту, який має сформувати нормальне поле для розвитку неурядових організацій, руки дійшли лише тепер.
 
У Львові напрацювали проект малої конституції міста Друк
Робоча група з розробки нового Статуту територіальної громади міста Львова завершила перший етап своєї роботи - напрацювання проекту основного документу. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив секретар Львівської міської ради Володимир Квурт, який очолив робочу групу.
 
Презентація грантових програм МФ "Відродження" у Львові Друк
18 березня 2009 року з 9.30 до 12.00 у сесійному залі Львівської міської ради (каб.202) відбудеться презентація Міжнародного фонду "Відродження". В ході зустрічі Ви зможете ознайомитися з діяльністю МФ "Відродження", його програмами та конкурсами для громадських організацій України на 2009 рік, отримати інформаційні матеріали та відповіді на всі питання безпосередньо від керівників Програм та менеджерів фонду.
 
Сім міфів світу фандрайзингу Друк
Фандрайзинг і досі залишається новою та новаторською справою для українських організацій, яка надає невідомі досі можливості для вирішення місцевих проблем. І як кожна нова і незвідана справа, фандрайзинг з часом "обріс" міфами. Тому перш ніж перейти далі, необхідно розвінчати ці міфи.
 
Громадянський тандем - міліція з народом Друк
Упродовж багатьох років правоохоронні органи поступово перетворювались на каральне ТзОВ закритого типу. Як наслідок, соціологи констатували повне падіння рівня довіри простих людей до структури, на яку, фактично, було покладено місію "захисту прав і свобод громадян".
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 16
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST