Візія громади
"Моє французьке серце має дві половинки – Франції та України", - Жан Клод Даріґо Друк

Творчістю мистецького центру "Веселі черевички" захоплюється кожен, хто хоч раз побував на їхньому концерті. Не буде перебільшенням зазначити, що всі номери, які танцюють діти цього вокально-хореографічного ансамблю – це не просто вправно виконані ті чи інші рухи та трюки, а це вистава, насичена колоритом нашої української культури. Проте у інтерв’ю з Марією Чмир, співзасновником "Веселих черевичок", цього разу ми говорили здебільшого не про виступи, звання, нагороди мистецького центру, а про людину, ім’я якої він почав носити. Це Жан Клод Даріґо - французький місіонер, професор теології, журналіст французького телебачення.

 
Студентам тепер є де припаркувати свої велосипеди Друк
shnurok.jpgТепер студенти можуть не ламати голову над тим, де залишити всій велосипед на час занять в університеті! В рамках проекту "Велостоянки для студентів" студентська організація "Студент за Студента" спільно з одним із банків облаштували вісім велопарковок біля трьох вищих навчальних закладів нашого міста. А саме: біля ЛНУ імені І.Франка, університету "Львівська Політехніка" та ЛНМУ імені Д.Галицького.
 
Львів укотре дивували ... флюоромистецтвом Друк
У Львові вперше відбувся фестиваль флюоромистецтва "Lviv Lumines". Він тривав десять днів, з 5 по 14 червня, у стінах Львівського Палацу Мистецтв. Організатори дивували відвідувачів виставкою полотен більше десятка майстрів. Також львів’янам та гостям міста пропонували відвідати майстер-класи, виступи ді-джеїв та шоу-балету "SIRIUS", помилуватись світловою виставою та потанцювати на вечірках.
 
Результати конкурсу соціально-культурних проектів 2009 р. Друк
Завершився конкурс-соціально культурних проектів Львівської міської ради. У 2009 році на конкурс було подано 98 проектних пропозицій від 74 громадських організацій м.Львова. За підсумками роботи конкурсних комісій було відібрано 43 кращі соціально-культурні ініціативи ГО м.Львова, а загальна сума дофінансування даних проектів з міського бюджету складе 939 тис. 518 грн. 
 
Фандрейзинговий план Друк
План залучення фінансування є складовою частиною загального стратегічного плану всієї організації. Фандрейзинговий план може складатися для кожного заходу чи проекту організації. Існує багато теорій планування, і кожна організація має право самостійно вирішувати, який зі способів планування обрати для ефективного залучення фінансів.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 16
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST