Візія громади
Відреставрований стадіон «Юність» відповідатиме вимогам УЄФА Друк

 У понеділок, 16 листопада, у Львівській міській раді відбулося громадське слухання проекту містобудівного обґрунтування  реконструкції стадіону «Юність» у  парку імені Богдана Хмельницького  у нашому місті. Про зміни, які  можуть відбутись у майбутньому, громаді розповів Володимир Артемович – президент громадської організації «Спортивний клуб «Сокіл-Регбі» та Любомир Королишин – представник ГАП, ДІПМ «Місто проект».

А саме, територія, яка підлягатиме  реконструкції, потребує не лише відновлення  трибун та поля, а й влаштування під’їзду автобусів футбольної збірної команди до входу у корпус загального призначення, пандусів та сходів, огороджених подвійними поручнями для людей з обмеженими фізичними можливостями, влаштування туалетів для глядачів. Також на вільній ділянці території стадіону пропонують будівництво корпусу з приміщеннями загального і спеціального призначення. У ньому передбачено приміщення для преси, роздягалень, санвузлів для гравців, роздягалень для тренерів, кабінет медичної допомоги. Ще планують відновити огорожу навколо стадіону. Проектом реконструкції стадіону передбачають також і повне інженерне забезпечення об’єкту, технічне забезпечення обладнанням та інвентарем.

 
Між громадою та забудовником діалог не вдався Друк

У середу, 21 жовтня, у стінах Львівської міської ради відбулося громадське слухання проекту містобудівного обґрунтування розміщення готелю на вулиці Льва, 2 нашого міста. Формат слухання здебільшого переростав у сварку між мешканцями сусідніх будинків майбутньої забудови та інвесторами, архітекторами. Діалог не вдавався. Обурення і переживання мешканців стосувалися побоювань про стан їхнього будинку, який під впливом можливих будівельних робіт може завалитись. Нагадаю, що намічена для розташування готелю ділянка, знаходиться у межах історичного ареалу  Львова, в кварталі державного історико-архітектурного заповідника. Також ця територія є зоною охорони ЮНЕСКО, княжою частиною Львова. Мешканці з недовірою поставились до проекту будівництва. Їхні побоювання є зрозумілими – люди переживають через відсутність будь-яких гарантій з приводу своєї безпеки, що стосується придатності їхніх домівок для подальшого проживання. Стверджують, що протягом довгого часу поширюються чутки взагалі про знесення будинків.

 
У Львові обговорили перспективи розвитку співпраці бізнесу та громадських організацій Друк

9 жовтня в  рамках 2-го Екуменічного Соціального тижня відбувся кафе-семінар на тему «Співпраця соціально-відповідальних компаній із неурядовими організаціями як інструмент мінімізації негативного впливу кризових процесів на суспільство». Учасниками кафе-семінару стали представники влади, соціально-орієнтованого бізнесу, благодійних фондів та громадських організацій.
 
Під час кафе – семінару учасники дискутували на тему існуючого стану та перспектив розвитку співпраці бізнесу та НГО, можливості створення сприятливого середовища для розвитку співпраці бізнесу, влади та НГО, законодавчих ініціатив щодо розвитку філантропії в Україні. Формат кафе-семінару сприяв плідному спілкуванню та напрацюванню рішень. 

Розпочалась подія  з питання розуміння корпоративно-соціальної відповідальності бізнесом та третім сектором. Юрій Лукашевський, начальник відділу громадського партнерства управління "Секретаріат ради" Львівської міської ради представив результати опитування "Співпраця бізнесу та громадських організацій м. Львова. Думка сторін", організованого Відділом громадського партнерства управління "Секретаріат ради" Львівської міської ради та Львівською бізнес-школою УКУ.

 
Громадськість Львова проти підпорядкування Музею "Тюрма на Лонцького" СБУ Друк

Провідні львівські науковці, історики та громадські діячі виступили з відкритим зверненням до керівництва держави, СБУ та міської влади Львова, в якому виступили проти створення Музею «Тюрма на Лонцького» під егідою Служби безпеки України.

«Не можна допустити, щоб творення концепції музею та його діяльність залежали від політичних чинників, ідеологічної орієнтації та особистих поглядів людей, які можуть обіймати вищі державні посади. Єдиний спосіб уникнути цього - вивести музей з підпорядкування Служби безпеки України», –йдеться у листі.

На думку підписантів, "саме місто Львів, володіючи великим культурним потенціалом і тривалими міжнародними зв’язками, повинно бути основним ініціатором і засновником такого музею. Саме львівська громада є надійним гарантом створення та стабільної діяльності вищеназваної установи."

Подаємо повний текст листа.

"В Україні розпочали реалізовуватися проекти, що стосуються історичної пам’яті, вивчення історії та вшанування жертв людиноненависницьких режимів. Не може не тішити початок конкретних дій державної та місцевої влади щодо створення меморіальних музеїв та науково-дослідницьких центрів.

 
Компанії Львівщини підтримали перший конкурс бізнес-кейсів з корпоративної соціальної відповідальності Друк

Львів, 19 серпня 2009 р. – відбулася презентація «Всеукраїнського конкурсу бізнес-кейсів з корпоративної соціальної відповідальності» (КСВ). Організатор Конкурсу - Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності». Партнери Конкурсу - Ernst&Young,  «САН ІнБев Україна», «ВОЛЯ», Австрійські авіалінії та ЮФ “Астерс”.

Міжнародне  дослідження 2009 р. довело, що протягом минулого року 60% компаній – світових лідерів вважають КСВ все більш важливим питанням і лише 6% компаній не погоджуються з цим. На думку перших, КСВ допомагає поліпшити фінансові показники шляхом: посилення репутації компанії і бренду (77%); залучення талановитих співробітників (55%); відповіді на очікування суспільства (35%); поліпшення операційної ефективності і зменшення витрат (34%); посилення конкурентної позиції (33%).

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 16
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST