Візія громади
Благодійна акція «Подаруй дитині книжку!» Друк

30 березня - 30 квітня 2010 року. Громадська організація «Форум видавців» проводить міську благодійну акцію «Подаруй дитині книжку!».

З Вашою допомогою ми хочемо зібрати книжки для дитячих будинків-інтернатів, дітей із малозабезпечених сімей, з спецшкіл та дитячих колоній м. Львова та Львівської області. Підведення підсумків акції відбудеться 1 травня під час спеціалізованого дитячого книжкового ярмарку в Палаці Мистецтв.

Пропонуємо Вам стати партнером  нашої акції.  Ми переконані: тільки об’єднавши наші зусилля, ми зможемо зробити акцію масштабною та зібрати більшу кількість книжок для дітей. Вашої допомоги чекає понад 9 000 дітей !

 
Відбулась презентація результатів проекту «Популяризація ролі громадських організацій у вирішенні проблем громади міста Львова» Друк

Проект представляли Юрій Лукашевський, начальник відділу громадського партнерства Львівської міської ради та Роман Шемберко, голова громадської організації «Портал громадських організацій Львова».

 
Проект громадських організацій «Інститут інформаційного права» та «Портал громадських організацій Львова» під назвою «Популяризація ролі громадських організацій у вирішенні проблем громади міста Львова» тривав протягом 2009 року у м. Львові. В його рамках було проведено дослідження щодо врахування пропозицій, поданих на громадських слуханнях, а також було створено додаткові можливості для висвітлення діяльності громадських організацій на сайті www.ngo.lviv.ua
 
Під час дослідження «Врахування органами місцевого самоврядування Львова пропозицій, поданих на громадських слуханнях протягом 2007 – 2009 років»  було опрацьовано та проаналізовано протоколи 115 громадських слухань. За підрахунками експертів за період з 2007 по 2009 роки у слуханнях взяло участь  4454 львів’ян, які подали 995 пропозицій, з них було опрацьовано 639. Загалом виконавчі органи Львівської міської ради врахували 152 пропозиції, що в середньому становить 23,8%. З результатами дослідження можна ознайомитися на веб-сайті www.ngo.lviv.ua у рубриці «Громадські слухання». 
 
У Львові працюють над покращенням роботи з бездомними Друк

У Львові пройшов міжнародний семінар на тему «Від теорії до практики у наданні послуг бездомним у Львові». Участь у семінарі взяли делегат з Нідерландів, Польщі, інших міст України, представники Міністерства праці та соціальної політики України, а також члени неурядових організацій. Семінар пройшов в рамках реалізації однойменного тристороннього проекту у співпраці управління соціального захисту Львівської міської ради та муніципалітетів Утрехта /Нідерланди/ та Варшави /Польща/ міжнародної програми LogoEast II. 

«Метою проекту є оволодіння службовцями і соціальними працівниками Львова практичними навиками по наданню соціальних послуг бездомним, та впровадження перейнятого європейського досвіду  у нашому місті», – розповіла начальник управління соціального захисту Ольга Лесюк.
 
До слова, в ході реалізації Проекту у 2009 році відбулось два стажування соціальних працівників та представників державних структур зі Львова у Варшаві, а також 10-денне стажування фахівця з соціальної роботи Центру обліку та нічного перебування бездомних в місті Утрехт /Нідерланди/. Львівські фахівці зуміли вивчити основні принципи роботи з бездомними людьми Західної Європи.
 
Доборолась Україна … Друк

Зрештою, то за кого ж нам голосувати 7 лютого? 

З погляду 5-річної ретроспективи очевидно, що тоді, на Майдані, людям ходило не так про Ющенка, як про торжество справедливості та Правди. Можливо, якби він це вчасно усвідомив, а тим більше якби не вважав, що «Правда – це Я», то не програв би так безнадійно теперішніх виборів.Не достойно зловтішатися над поразкою людини, разом із якою щодо подальшого утвердження національної ідентичності програли всі ми.
 
Хто міг захистити «цінності Майдану»? Хто був здатний казати правду в очі харизматичним національним лідерам і протестувати проти їхніх негідних вчинків? Реально в наш час і у наших обставинах цього можна було сподіватися хіба-що від молоді, єдиної частини суспільства, вільної від страху та пост-радянських пережитків. А ще мали би це робити релігійні лідери, оскільки вони просто зобов’язані при будь-яких обставинах ставити Правду понад усе.
 
 Більшість майданної молоді на той час була організована у «Пору». «Вдарю пастиря і стадо розбіжиться». Але бити не треба було – молодіжних «пастирів» легко і просто купили «любі друзі». Убезпечивши таким чином себе і свого лідера-гаранта від ефективної критики з боку тих, хто мав найбільше моральне право критикувати і вимагати дотримання обіцяного.
 
Молодь в соціально-політичному житті Друк

Нещодавно  було  оприлюднено  підсумками соціологічного дослідження на тему «Молодь в соціально-політичному житті», яке проводив Рух «Студент за Студента»

За словами голови «Студент за Студента» Назара Драли серед питань, що підлягали вивченню були такі: основні життєві чинники для молоді, основні тенденції в освітній сфері, політичне життя молоді. Як зазначила координатор проекту Анна Заремба, значна частина опитаних молодих людей найважливішим вважає стабільність в сімейному житті, близькому оточенні, здобутті освіти.

Близько сорока відсотків молоді має постійне місце праці. Але при пошуку роботи, вони стикаються з такими проблемами як недостатній досвід та відсутність практичних навичок. Дослідження показало, що молодь доволі пасивна у проведенні свого вільного часу. Переважно, дозвілля обмежене зустрічами з друзями, переглядом фільмів та прослуховуванням музики. Тільки 2,7% молоді у вільний час займається громадською діяльністю. Разом з тим, вона достатньо поінформована стосовно програм політичних та громадських організацій. Діяльність останніх здебільшого підтримує.
Свою пасивність в громадській діяльності респонденти здебільшого пояснюють розчарованістю в суспільно-політичному житті (23,8%) або ж тим, що вони не здатні що-небудь змінити у цій сфері (15,5%). 

Пропонуємо читачам ознайомитись із аналітичним звітом за результатами соціологічного дослідження.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 16
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST