Візія громади
Джованні Моцареллі: Молодь в Україні страшенно немотивована Друк

Молодь об’єднується лише під тиском політичних обставин. Потім подія вичерпується, і молодь розходиться. Саме тому сьогодні існує величезна дистанція між рівнем політики та молоддю в Україні.

Джованні Моцареллі є координатором програми Волонтери ООН в Україні, постійно контактує із молодими людьми. ООН розглядає молодіжних волонтерів як одних із найкращих промоутерів глобальних змін, заснованих на Цілях Розвитку Тисячоліття.

 
Запізніла реформа Друк

Тетяна Бойко, керівник житлово-комунальних програм громадської мережі ОПОРА,  про реформування ЖКГ, створення ОСББ та відповідальність мешканців як власників будинків

Разом з правом власності на свої квартири городяни отримали проблему спільної власності і відповідальності за свій будинок загалом. Багатолітнє обслуговування ЖЕКами, контролем яких ніхто реально не займався, призвело до занепаду житлового фонду. Про реформу житлово-комунальної сфери говорять уже роками, однак поки жодного суттєвого кроку в цьому напрямі не зроблено.

 
У Львові працюватиме Університет третього віку Друк

У нашому місті для львів’ян старшого віку  зорганізували виш. З жовтня у Львові розпочне свою діяльність Університет третього віку. Ця структура не є звичайним вишем, оскільки тут даватимуть знання, але не вимагатимуть складати іспити.

Університет третього віку – це міжвузівський проект, який діє за угодою між ректорами університетів у співпраці з управлінням соціального захисту і управлінням освіти мерії та ГО «Родина Кольпінга». Мета діяльності такого університету – поліпшення якості життя осіб літнього віку: просвіта, організація дозвілля, сприяння психічному та фізичному здоров’ю.

 
 
Відсоткова філантропія : представлено законопроект про підтримку неприбуткових організацій Друк
3 червня 2010 року у м. Києві відбулась прес-конференція на тему «Відсоткова філантропія як механізм державної підтримки неприбуткових організацій». У заході взяли участь Наталія Алексєєва, заступник начальника управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради, Світлана Куц, голова правління інформаційно-аналітичного Центру Філантропії та народні депутати України Володимир Стретович  (НУНС) і Степан Курпіль (БЮТ). 
 
Механізм, що пропонується до запровадження законопроектом «Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки неприбуткових організацій», у практиці іноземних держав отримав назву “відсоткова філантропія“ і полягає в тому, що платник податку на доходи фізичних осіб (ПДФ) має право переадресувати певний відсоток (%) свого податку, який вже є сплачений до відповідного бюджету, на суспільні потреби – безпосередньо до організації, яка займається вирішенням суспільної проблеми. 
 
Медичні війни у Львові Друк
У Львові скандал довкола будівлі на вул. Чупринки, 45, де розташовані 5-та клінічна міська лікарня та Інститут патології крові та трансфузійної медицини. Мерія звинуватила Інститут в намаганні виселити лікарню, в Інституті ж твердять, що «сокира війни» закопана набагато глибше і їм лише доводиться захищатися. А ще на будівлю нібито поклали око міські посадовці в бажанні розмістити тут готель. 
Мешканці Львова стали на захист 5-ої лікарні
 
Ця, не надто вигідна тема, мабуть, і не попала б у пресу, якби не почали бити на сполох мешканці Львова. Саме вони організували збір підписів на захист 5-ої лікарні, яку нібито намагаються виселити з приміщення на вул. Чуприни, 45, яке вона займає ще з 1945 року. Сотні львів’ян звернулися до міських депутатів, після чого на засіданні сесії Львівської міської ради 7 травня депутат Віра Лясковська попросила втрутитися в цей конфлікт мера Львова Андрія Садового. За інформацією депутата, 25 листопада 2009 року директор Інституту патології крові та трансфузійної медицини, що розташований на вул. Чупринки, 45, в одній будівлі з 5-ю клінічною міською лікарнею, академік Василь Новак звернувся у Господарський суд Львівської області з вимогою «зобов’язати 5-ту клінічну лікарню звільнити нежитлові приміщення площею 2418,86м кв м в будинку на вул. Чупринки,45 і надати їх в користування ДУ «Інституту патології крові та трансфузійної медицини АМН України». 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 16
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST