Візія громади
Проект Положення про Реєстр неприбуткових організацій необхідно доопрацювати – О. Вінніков Друк

Проект Положення про Реєстр неприбуткових установ та організацій потребує значного доопрацювання, аби він нарешті міг діяти в інтересах неприбуткових організацій. Про це заявив голова правління Мережі розвитку європейського права Олександр Вінніков. «Цей документ наразі практично дублює чинне Положення, затверджене ще у 2000 році», – зауважив експерт.

 
 
Реінтеграційна допомога Друк

Карітас України вже більше 5 років виконує проекти пов’язані з репатріацією та реінтеграцією українських трудових мігрантів, які добровільно вирішили повернутися з країн Європейського союзу до України. З огляду на актуальність проблеми діяльність у цьому напрямку постійно розвивається, зміцнюється та удосконалюється.

 
Програма розвитку ОСББ потребує суттєвого удосконалення, - висновки експертів Друк

Представники інформаційно-правового центру "Наше право" підготували експертний висновок стосовно ефективності виконання Програми сприяння створенню та забезпечення функціонування ОСББ у м. Львові на 2009-2012 рр. Висновок містить ряд зауважень та пропозицій до окремих положень Програми.

Експертний висновок підготували А.Глуховський і Ю.Танасійчук.

 
Журнал "Громадянське суспільство": Зміни в оподаткуванні благодійної діяльності: досягнення і перспективи Друк

"Громадянське суспільство" No. 3(14)/2010  Олександр Вінніков, Мережа розвитку європейського права.
Розробка та процедура ухвалення Податкового кодексу в Україні викликала чимало дорікань і суперечок, надто з боку малого бізнесу. Так, після тривалих маніфестацій на Майдані у Києві Податковий кодекс наразі не регулює спрощену систему оподаткування, хоча очікується внесення відповідних змін у першому півріччі 2011 року. Але ці події не повинні залишати поза відкритим інформаційним простором інші зміни у Податковому кодексі, зокрема щодо оподаткування благодійної діяльності. Значущість податкових стимулів посилюється тим фактом, що інші стимули для благодійної діяльності та формування соціального капіталу в цілому в Україні досі є вкрай слабкими[1].

 
Українська дірка від кіотського бублика Друк

 Мар’яна Булгакова, провідний юрисконсульт МБО “Екологія-Право-Людина”

Україна хоче продати Світовому банку весь обсяг державної квоти на викиди парникових газів у 2011 році й усіляко намагається не скорочувати свої викиди у наступні роки. За таку свою неадекватну позицію у збереженні довкілля українці отримали антипремію “Динозавра” у Канкуні (Мексика) на щорічній конференції ООН з проблем зміни клімату.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 16
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST