Візія громади
Захистимо право громадських організацій на прозорі державні гранти! Друк

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України відмовляється продовжувати розробку проекту Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм, проектів (заходів), розроблених громадськими організаціями, для виконання яких надаватиметься державна фінансова підтримка».

 
Змінюємо вивіску - ЖЕК на ОСББ? Друк

Львівські чиновники вкотре стверджують про неймовірні зусилля у сприянні функціонуванню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Для цього навіть у 2008 році була розроблена і затверджена спеціальна програма їх розвитку. Дана програма передбачала безпосереднє стимулювання створення нових і підтримки діючих ОСББ. Попри це, не все так просто, як видається на перший погляд.

Андрій Глуховський, експерт ІПЦ "Наше право"

 
Ukraina też jest Europą Друк

"Ми нарікаємо на проблеми із фінансуванням польських неурядових організацій. В Україні шось такого взагалі неіснує" - одна із фраз статті про співпрацю польських та українських НУО. Дана стаття була опублікована на сайті www.ngo.pl. Текст подаємо мовою оригіналу. 

 
Один день из жизни директора благотворительного фонда… Друк
Пропонуємо Вам ознайомитись із цікавими роздумами директора запорізького благодійного фонду "Щаслива дитина" шодо факторів, які стримують розвиток благодійництва в Україні, а також шляхів їх  вирішення. Текст подаємо мовою оригіналу. 
 
Письменницький фронт – на захисті української мови Друк

Міжнародний день рідної мови, 21 лютого, українські літератори, співаки, актори та усі небайдужі відзначили Всеукраїнським письменницьким марафоном «Рідною мовою». Львівська міська рада на один день перетворилася на осередок вияву громадянської позиції. А випадкові перехожі на львівській площі Ринок завдяки гучномовцям, що «наповнювали» вулиці словами, сказаними в рамках марафону, ставали свідками та співтворцями акції на підтримку української мови та проти цілеспрямованих дій влади, яка утискає її у всіх сферах.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 16
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST