Новини
Міліція Львова взяла пояснення в організатора виїздів на Євромайдан Друк

У Львові міліція взяла пояснення в голови ГО «Комітет підприємців Львівщини» (КПЛ) Ірини Яремко. Причиною для цього стало звернення до міліції про те, що «щоночі від Львівської обласної ради, вул. Винниченка, 16, вирушають автобуси, в яких перевозять зброю і наркотики, а деякі водії перебувають у нетверезому стані».

 
Громадські організації вимагають прозорості у формуванні львівського «Майдану» Друк


43 громадські організації звернулися до Ради Всеукраїнського об’єднання «Майдан» з вимогою включити громадськість до складу керівних органів місцевого осередку, а також – забезпечити прозорість під час формування львівського «Майдану».

 
Львівські дипломати зібрали понад 170 тис. грн для хворих дітей Друк

У Львові 14 грудня відбувся другий доброчинний Різдвяний ярмарок «Даймо надію», організований Дипломатичним клубом Львова з метою збору коштів для важкохворих і невиліковних дітей міста та області, якими опікується благодійний фонд «Даймо надію».

 
Триває набір волонтерів у соціальний проект «Світло в оселі» Друк

У місті стартував благодійний проект, що має на меті підтримати самотніх людей літнього віку. Перед Різдвяними святкуваннями кілька десятків волонтерів завітають до пенсіонерів, аби допомогти їм підготувати свої помешкання до свят.

 
Кожного дня поруч. Підсумки діяльності Центрів спілкування для літніх людей за 2013 рік Друк

Третій рік громадські активісти Львова працюють над покращенням умов для людей літнього віку. Тепер у кожному районі міста функціонують Центри спілкування для літніх людей, творча студія, хор, а також групи із фізичної культури та оздоровлення, завдяки чому у місті продовжує розвиватись культура активних пенсіонерів.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 535
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST