Новини
Українська Молодь Христові пройшла ходою вулицями Львова Друк
3 листопада у Львові, молодіжна релігійна організація «Украіінська молодь –Христові», в межах святкування 80 років з дня першого з'їзду, що відбувся у 1933 році і був організований митрополитом Андреєм Шептицьким, пройшли молитовною ходою.
 
Для туристів у Львові створять аудіотури Друк
У рамках нового туристичного проекту для Львова створять аудіотури, які дозволять туристам здійснювати самостійні пішохідні мандрівки без гіда.
 
У Львові обговорять управління житловою нерухомістю в малих громадах Друк
31 жовтня у Львові (Ресурсний центр супроводу ОСББ Львівської міської ради, пл. Ринок, 1, к. 107) відбудеться прес-конференція та круглий стіл за підсумками проекту “Поширення досвіду управління житловою нерухомістю на рівні малих громад у Західній, Центральній і Східній Україні”.
 
Громадським організаціям розкажуть, як стати медіа-приваблими Друк

Як новоствореним громадським організаціям закріпитись в світі медіа? Як визначити свою цільову аудиторію? Як ефективно інформувати про події? Відповіді на ці та інші запитання можна буде отримати на тренінгу «Сучасні технології комунікацій. Досвід NGO», що триватиме 31 жовтня у Львові на базі громадського об’єднання САМОМОМІЧ.

 
У Львові розпочинається Тиждень клімату Друк
21 жовтня у Львові розпочинається Тиждень клімату. Кліматичні тижні є частиною світової кампанії Global Power Shift, ініційованої міжнародним кліматичним рухом 350.org. 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 535
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST