Новини
У Львові розпочали набір волонтерів на благодійну акцію «Миколай про тебе не забуде!» Друк
У Львові розпочали набір волонтерів на благодійну акцію «Миколай про тебе не забуде!», яку проводить МГО Академія Української Молоді щороку для соціально незахищених дітей. Помічники Миколая збиратимуть і приноситимуть подарунки сиротам та дітям із бідних та багатодітних сімей.
 
 
Новим студентським мером став Богдан Зятик. Друк
Делегати вищих навчальних закладів Львова на звітно-виборчій конференції Студентської ради Львова обрали нового студентського мера – Богдана Зятика. Він навчається у Львівській академії мистецтв.
 
«Народний контроль» розпочинає серію громадських тренінгів Друк
Активісти Народного контролю разом із представниками партнерських громадських рухів та організацій розпочинають цикл актуальних тренінгів для мешканців Львова. Про це вчора у прямому ефірі телеканалу ZIK заявив Дмитро Добродомов.
 
Львів отримав підтримку на впровадження порталу громадських ініціатив Друк
Львів отримав підтримку Програми розвитку ООН на розробку та впровадження порталу громадських ініціатив «Мій Львів – моя ініціатива». Портал  має стати краудсорсинговою платформою для поширення пропозицій та ініціатив львів’ян щодо розвитку міста, їх публічного обговорення та впровадження силами громади та влади. 
 
У львівському театрі імені Заньковецької відбудеться другий доброчинний новорічно-різдвяний ярмарок «Даймо надію». Друк
Гроші на ярмарку збиратимуть на допомогу вісімнадцяти важкохворим дітям Львова та області, які перебувають під постійною опікою благодійного фонду «Даймо надію».
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 535
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST