Новини
Кожного дня поруч. Підсумки діяльності Центрів спілкування для літніх людей за 2013 рік Друк

Третій рік громадські активісти Львова працюють над покращенням умов для людей літнього віку. Тепер у кожному районі міста функціонують Центри спілкування для літніх людей, творча студія, хор, а також групи із фізичної культури та оздоровлення, завдяки чому у місті продовжує розвиватись культура активних пенсіонерів.

 
На Підзамче оновили площу Криничну Друк

Наприкінці минулого тижня було завершено оновлення площі Криничної – останнього об’єкта в рамках цьогорічного проекту «Ревіталізація Підзамче».

 
14 грудня у Львові пройде благодійний ярмарок «Даймо надію» Друк

У Львові 14 грудня з 12.00 до 16.00 у Національному академічному українському драматичному театрі ім. М.Заньковецької відбудеться Другий благодійний новорічно-різдвяний ярмарок «Даймо надію».

 
200-літню лічницю Шептицького у Львові просять визнати пам’яткою Друк

Будівля лічниці на вул. Озаркевича, 4, яку львів’яни захищали від знесення, наразі не визнана пам’яткою. Але відповідні документи подано до відділу охорони культурної спадщини та культурних цінностей Львівської облдержадміністрації. Про це розповіла начальник управління охорони історичного середовища Львівської міської ради Лілія Онищенко.

 
Турботу – в кожен дім. Стартує кампанія «Світло в оселі» Друк
Різдвяні та Новорічні свята – це завжди сімейний затишок. В той же час у Львові живе безліч самотніх бабусь, які часто не в змозі потурбуватись про себе самі та прибрати у власній оселі. САМОПОМІЧ закликає львів’ян не бути байдужими та запрошує допомогти покинутим літнім людям підготуватись до свят.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 535
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST