Новини
Львів - відкритий для світу. Нарешті це - про місцеві органи влади. Друк

Не лякайтесь, це ще не повна #перемога, бо мова йде лише про веб-сайти, але точно не #поразка.

Експертами МГО «Інститут інформаційного права» у вересні 2017 року було проведено повторний моніторинг 20 веб-сайтів місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядуванняЛьвова.  Мета дослідження - відслідкувати як місцеві органи влади відреагували на оприлюдненні результати первинного моніторингу та надіслані листи з проханням опублікувати на своїх веб-сторінках інформацію, яка є обов’язковою для оприлюднення відповідно до вимог законодавства.

Якщо говорити мовою цифр, то рівень наповнюваності веб-сайтів місцевих органів влади на території міста Львова зріс в середньому на 20% у порівнянні із ситуацією яка була у квітні 2017 року.

«Практично усі органи влади оновили свої веб-сайти відповідно до наших рекомендацій. Найбільш помітним є результат у Головного управління ДСНС України у Львівській області (www.lviv.dsns.gov.ua), які покращили свої показники із 59 до 100%, а також Головного управління ДМС у Львівській області (www. lv.dmsu.gov.ua) з 33 до 86 %. Якщо говорити про найбільш «глухі» до наших звернень, то це Головне територіальне управління юстиції у Львівській області та Головне управління Держсанепідслужби у Львівській області – повідомив експерт організації МГО «Інститут інформаційного права» Юрій Ничка.

З детальними результатами моніторингу та методологію можна ознайомитись за посиланням.

Довідка

Для проведення дослідження експертами громадської організації було складено перелік інформації, яка є обов’язковою для оприлюднення відповідно до вимог чинного законодавства.  Вимоги до інформації про діяльність органів виконавчої влади України, яка підлягає оприлюдненню у мережі Інтернет, в основному визначені наступними законами: «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги».

Дослідження проведено за підтримки Львівської міської ради в рамках конкурсу соціально – культурних проектів. 

2017-09-11

 
Львів’яни отримали можливість оперативно та в зручній формі дізнаватись про актуальні події пов’язані із життям свого мікрорайону Друк

Місія веб-сервісу «Мої місцеві новини» www.mylocalnews.lviv.ua забезпечити львів’ян  актуальною та цікавою інформацією про новини та події,  які мають безпосереднє відношення до їхнього мікрорайону.

Як працює сервіс?

Територія міста Львова поділена на 39 мікрорайонів відповідно до соціологічного дослідження проведеного КУ «Інститут міста» в рамках проекту «Громади в дії». 

Роботи сервісу працюють в режимі 24\7 щоб знайти у медіапросторі Львова інформацію, яка стосується відповідного мікрорайону та у визначений час відправитити її на електронну скриньку користувача та опублікувати на відповідній сторінці мікрорайону у соціальній мережі facebook.

Таким чином користувач завжди буде в курсі усіх подій, які стосуються його мікрорайону. Йому не потрібно обтяжувати себе читанням новинних порталів чи соціальних мереж щоб бува чого не пропустити важливого про життя свого мікрорайону. 

Яку інформацію і як часто отримуватиме користувач на свою скриньку чи сторінку facebook?

Про будівництво нових обєктів на території мікрорайону, проведення громадських слухань, проетки громадського бюджету Львова, зареєстровані електронні петиції, які стосуються даної території, питання порядку денного Львіської міської ради, сповіщення комунальних служб про відключення води, електроенергії, перекриття руху, проведення зустрічей.  Якщо коротко, то справді важлива інформація, яка може суттєво вплинути на якість чи комфорт життя користувача у його мікрорайоні.  

Інформація групуватиметься за кожним мікрорайоном у єдиний електронний лист, який надсилатиметься підписникам у кінці відповідного дня. В будь-який момент користувач має змогу відписатися від отримання відповідних сповіщень. 

Також сервіс дозволяє користувачам самостійно пропонувати новини, які після проходження модерації та верифікації надсилатимуться піписникам відповідного мікрорайону.

За чиєї підтримки створено сервіс?

Сервіс «Мої місцеві новини» сторено в рамках відповідного проекту МГО «Інстит інформаційного права» за підтримки Львіської міської ради та проекту «Громади в дії» за фінансування Програми ЄС «Neighbourhood Civil Society Facility 2012 and Non-State Actors and Local Authorities in Development (NSA∓LA) 2012 and 2013».

Зворотній зв’язок:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
Вийшов перший номер бюлетня громадського партнерства. Друк

Вийшов у світ перший номер бюлетня громадського партнерства –  результат спільної роботи ініціативної групи волонтерів та відділу громадського партнерства.  Про  побажання більш широкого  інформування  мешканців неодноразово зазначали громадські активісти під час опитування та  громадських слухань. Далеко не всі мешканці моніторять веб-сайт Львівської міської ради та офіційні оголошення у засобах масової інформації. В зв’язку з цим багато мешканців просто не знають про ті заходи, що організовує Львівська міська рада або громадські організації, хоча є цільовою аудиторією таких заходів.  Пропонований «Інформаційний бюлетень громадського партнерства» планують випускати раз в місяць, він міститиме інформацію про проекти, які реалізовують ГО, можливості для волонтерства,  анонси громадських слухань, конкурсів та навчань для громадських організацій та активістів, механізми участі мешканців у місцевому самоврядуванні,  іншу корисну інформацію.

 
Сьогодні відбулась акція весняний День Велосипедом на роботу. Друк

Учасники акції зібрались у 5-ти точках різних районів міста та о 8:30 з'їхались на пл. Ринок, де відбувся спільний велосніданок. На велосніданок приїхало 60 велосипедистів.
Метою заходу було продемонструвати, що велосипед зручний та швидкий транспорт для поїздок на роботу.

 
У Львові створили оргкомітет ВО "Майдан" Друк

 3 січня, на загальних зборах представників політичних, громадських та студентських організацій Львова та Львівщини, організованих місцевим відділенням Всеукраїнського об’єднання "Майдан", було створено місцевий організаційний комітет ВО "Майдан" для подальшої координації протестних акцій.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 535
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST