І озера почистять Друк

У суботу, 5 липня, озеро в парку "Знесіння" стане чистішим — саме з нього поч­неться міська толока з очи­щення водойм.

У суботу, 5 липня, озеро в парку "Знесіння" стане чистішим — саме з нього поч­неться міська толока з очи­щення водойм. 

Така толока пройде в рамках проекту "Збережемо озера для Львова". "Волонтери почали ро­боту з парку "Знесіння", бо місцеве озеро приваблює бага­тьох відпочивальників, а еко­логічний стан водоймища дуже незадовільний, — розповідає Юрій Лукашевський, начальник відділу громадського партнерст­ва міської ради. — На озері при­беруть береги від сміття, виймуть із води сторонні предмети, які псують його мальовничий ви­гляд".

Для активізації акції спеціа­лісти управління екології та бла­гоустрою міськради перевірять стан усіх озер міста. Волонтери виготовлять 50 інформтабличок і встановлять на березі кожного львівського водоймища. За сло­вами пана Лукашевського, у жовтні виготовлять буклет "Озе­ра Львова", за допомогою якого можна буде знати все про ма­льовничі місця відпочинку в на­шому місті.

"Звичайно, щоб в озері можна було купатись, недостатньо лише прибрати береги та поверхню води, — додав Юрій Лукашевсь­кий. — Потрібно спустити воду й очистити дно спеціальною тех­нікою. Поки що міська рада не виділяє коштів на такі роботи. Для цього проекту надано 16100 гри­вень, їх вистачить тільки на за­плановані роботи".
 

Олена ОПАНАСЕНКО,
  Експрес, 04.07.2008
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST