Питання розвитку волонтерства набувають активного обговорення у Львові Друк

 Інститутом міста спільно із управлінням внутрішньої політики ЛМР 14 лютого 2012 року було проведено круглий стіл на тему «Розвиток волонтерства у Львові». Посадовці, представники громадськості та студенти-волонтери обговорили потенціал розвитку волонтерства як інструменту формування якісних змін у місті Львові. 

 Як повідомили в Інституті міста, у межах роботи круглого столу учасникам були представлені дані соціологічного дослідження, реалізованого Центром вивчення громадської думки Інституту міста. Учасники круглого столу у форматі вільної дискусії мали можливість обговорити питання особливостей та можливостей волонтерства у Львові, шляхів його популяризації.Крім того, у форматі робочих міні-груп експерти з питань волонтерства працювали над розробкою каталогу волонтерських пропозицій міста; механізмів та інструментів залучення різних груп населення до здійснення волонтерських практик, а також над стратегіями залучення бізнес-сфери у волонтерську діяльність.

Волонтерство – інструмент становлення громадянського суспільства та вирішення конкретних міських проблем на локальному рівні без значних фінансових затрат.

в. о. голови правління Інституту міста

О. Кобзарев.

Як зазначили в Інституті міста, цей круглий стіл є першим у серії такого роду заходів. Систематизовані матеріали круглого столу виступатимуть інформаційною платформою для розвитку волонтерства у Львові.  За даними дослідження Центру вивчення громадської думки Інституту міста 6,26% львів’ян протягом останніх півроку брали участь у соціально корисних заходах на волонтерських засадах. Для порівняння, у містах Великобританії відсоток осіб, що беруть участь у різного роду волонтерських заходах, складає близько 40%.

Довідка

Учасники круглого столу:

 1. О.  Кобзарев  – в. о. голови правління Інституту міста.
 2. Б. Рибак  – керівник волонтерської служби ГО «Самопоміч».
 3. В. Шнайдер – начальник управління внутрішньої політики ЛМР.
 4. О. Федоренко – директор Центру обліку бездомних.
 5. Отець Пендюк – архієпархія молодіжної позиції.
 6. А.  Породько – ГО «САМІ».
 7. О.  Каспришин – координатор проекту «Добрі справи».
 8. Е. Провозін – Молодіжний Клуб Туризму.
 9. Н.  Радіоненко – «Центр розвитку туризму».
 10. 1О.Сипа – управління туризму ЛМР.
 11. Д. Оленюк – молодіжна комісія ЛА УГКЦ.
 12. Ю. Гладкий – управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.
 13. С. Веселовський – КУ «Інститут міста».
 14. О. Леськів – студентський мер .
 15. 1А. Яценко – студент-волонтер.

За даними дослідження Центру вивчення громадської думки Інституту міста 6,26% львів’ян протягом останніх півроку брали участь у соціально корисних заходах на волонтерських засадах. Опитування було проведено Центром вивчення громадської думки Інституту міста у листопаді 2011 року. Було опитано 800 респондентів, старших 18 років. Похибка репрезентативності вибірки  з довірчою ймовірністю 0,954 не перевищує 3,5% для показників близьких до 50%, 3% - для показників близьких до 25% або 75%, 2,1% - для показників близьких до 10% або 90%, 1,5% - для показників близьких до 5% або 95%, 0,7% - для показників близьких до 1% або 99%.

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST