У Львові пройде Форум для керівників спортивних федерацій Друк

 10 лютого у Львові відбудеться Форум для керівників спортивних федерацій. Впродовж дня керівникам федерацій, їхнім заступникам та іншим працівникам розкажуть, як правильно організовувати масові події, а також інформацію про менеджмент, тайм- менеджмент, піар і стратегічне планування.

Захід організований задля підвищення ефективності роботи спортивних федерацій та популяризації спорту у Львові.

На навчанні відбудуться такі тренінги «Як визначити цілі своєї організації», «Лідерство і Менеджмент», «Організація масових заходів», «Реклама та PR».

«Сьогодні спорт не є настільки популярним, як реклама спиртних напоїв чи сигарет у молодого покоління. Саме тому, «Самопоміч» організовує форум для керівників спортивних федерацій, яких у Львові понад 60 для того, щоб надати їм додаткові знання: як зробити свій вид спорту привабливим для дітей, як організовувати масові заходи, як розробити план розвитку проекту і т.д. Для цього керівникам нададуть додаткові знання від досвідчених тренерів. Разом ми зробимо наше місто спортивним», - відзначив  координатор заходів напряму «Здоровий спосіб життя» об’єднання «Самопоміч» Юрій Огоновський.

Додамо, що захід розпочнеться о 9.15 у великій сесійній залі Львівської міської ради.

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST