Конкурс соціально-культурних проектів Львівської міської ради на 2012 рік Друк

 Мета конкурсу: залучення людських та матеріальних ресурсів громадських організацій і впровадження інноваційних підходів до реалізації соціально-економічної та культурної політики на муніципальному рівні.

Учасники конкурсу: громадські та інші організації, які офіційно зареєстровані відповідно до вимог законодавства України як неприбуткові, за винятком релігійних організацій та політичних партій.

Галузеві напрямки конкурсу:

 1. Культура
 2. Розвиток громадянського суспільства

Межі фінансування:
мінімальний розмір гранту – 5 тис. грн.
максимальний розмір гранту – 50 тис. грн.
рекомендований розмір гранту - до 20 тис. грн.

 
Критерії відбору проектів конкурсною комісією:
1.    актуальність запропонованого проекту для громади м.Львова;
2.    важливість отриманих результатів внаслідок реалізації проекту;
3.    доцільність реалізації проекту з огляду на затрачені ресурси.

Проекти, які передбачають фінансування третіх сторін отримають додаткові переваги при розгляді на конкурсній комісії.

Для участі у конкурсі необхідно подати у двох примірниках:
1.    опис та кошторис проекту (аплікаційна форма);
2.    копію свідоцтва про державну реєстрацію громадської організації або виписку з Єдиного державного реєстру;
3.    копію довідки про взяття громадської організації на облік у ДПІ у м.Львові та копію рішення про присвоєння їй ознаки неприбутковості;
4.    копію статуту (положення) організації;
5.    листи-підтвердження щодо фінансового внеску від інших партнерів (за умови залучення додаткового фінансування) ;
6.    листи підтримки (рекомендаційні листи) від партнерів проекту (за бажанням). (за бажанням) ;

Друковані копії проекту необхідно подавати у 2 примірниках (копія статуту подається в одному примірнику), усі додатки повинні бути засвідчені підписом керівника та печаткою організації.

 Документи на участь у конкурсі необхідно подати у Центр обслуговування мешканців Львівської міської ради (пл. Ринок,1, вхід з північної сторони Ратуші).

Кінцевий термін подачі проектів на участь у конкурсі: 24 лютого 2012 року, о 17:00.

Додатково просимо звернути увагу!!!

Електронну копію аплікаційної форми необхідно надіслати у doc-форматі на e-mail: civicpartner@ukr.net з приміткою «Konkurs SKP 2012»;

 Із запитаннями щодо конкурсу просимо звертатися у відділ громадського партнерства управління «Секретаріат ради» за адресою пл.Ринок,1, каб. № 539, тел. 297-57-63, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 Завантажити аплікаційну форму

  Пріоритети конкурсу соціально-культурних проектів.

У галузі розвитку громадянського суспільства:
1.    Популяризація діяльності громадських організацій, у тому числі шляхом підготовки та видання поліграфічних матеріалів, створення інформаційних ресурсів, проведення публічних заходів.
2.    Підвищення професійного рівня громадських організацій, зокрема з питань управління проектами та залучення ресурсів, місцевого самоврядування, створення відповідного ресурсного центру.
3.    Проведення досліджень, у тому числі соціологічних, щодо діяльності та розвитку громадських організацій, функціонування громадського сектору у м.Львові.
4.    Проведення дебатів, “круглих столів“, семінарів, конференцій або форумів щодо розвитку громадянського суспільства і місцевого самоврядування у м.Львові із залученням представників інших міст України та іноземних експертів.
5.    Залучення експертів і науковців до розробки програм, положень та інших нормативних актів з питань місцевого самоврядування, проведення їх правової і громадської експертизи.
6.    Сприяння відкритості та прозорості у діяльності органів місцевого самоврядування, залучення громадян до вирішення питань місцевого значення.
7.    Популяризація ідей благодійництва у м.Львові.
8.    Популяризація волонтерства у м.Львові, зокрема у рамках підготовки до проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу "Євро 2012".
9.    Удосконалення якості надання муніципальних послуг, зокрема шляхом впровадження системи управління якістю (ІSО) у міській раді.
 

У галузі культури:

 1. Проведення культурних заходів, присвячених національним державним та релігійним святам, офіційним датам, ювілеям.
 2. Проведення спільних форумів/семінарів/конференцій для вироблення стратегії розвитку галузі, розробки механізму співпраці між громадськими організаціями та міською владою.
 3. Підтримка ініціатив у галузі культури, що залучають до реалізації різноманітні середовища та організації.
 4. Підтримка дій, що популяризують багатокультурність місцевих суспільств, зокрема культуру національних та етнічних меншин на території міста.
 5. Підтримка дій, метою яких є інтеграція і співпраця між поколіннями за допомогою історії та культури.
 6. Підтримка ініціатив, а також реалізація заходів, що популяризують традицію, історію і культурну спадщину м.Львова.
 7. Популяризація мистецтва у всіх його областях.
 8. Популяризація театральної творчості.
 9. Проведення заходів у галузі культури, що стосуються підготовки до проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу "Євро 2012"
 10. Загальноміські заходи, орієнтовані на туристів, які мають на меті створити образ м.Львова як туристично-привабливого регіонального центру.
 11. Розширення та модернізація форми міжнародної співпраці у галузі культури  та обмінів з європейськими країнами та регіональними організаціями.
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST