Віктор Пінчук запустив Українську біржу благодійності Друк

Фонд Віктора Пінчука оголосив про запуск бета-версії проекту «Українська біржа благодійності».

Українська Біржа Благодійності – сервіс для благодійників (приватних та корпоративних) і тих, кому потрібна допомога (у вигляді окремих проектів благодійних організацій).

Ядром проекту стане інтернет-платформа, яка вже працює у тестовому режимі і доступна українською, російською та англійською мовами. Українська Біржа Благодійності збирає гроші на проекти. Кожен такий проект подається громадською (благодійною) організацією, «Оператором допомоги», який попередньо отримав відповідну акредитацію. Кожен може долучитися і перерахувати кошти на якись із проектів. Біржа не отримує жодних відсотків.

Наразі благодійні проекти розділено на категорії «Здоров’я», «Освіта», «Культура та спорт», «Екологія та тварини», «Як вдома…», «Наше місто». Наприклад, проект «Камерна музика – культурне узбіччя?» з категорії «Культура та спорт»:

Віктор Пінчук запустив благодійний онлайн проект

Натиснувши на кнопку «Сплатити», можемо ввести будь-яку суму на цей проект, на цілу категорію, а також на підтримку розвитку інфраструктури Біржі. Спосіб оплати поки що лише один:

Віктор Пінчук запустив благодійний онлайн проект

Операція обробляється Українським процесінговим центром:

Віктор Пінчук запустив благодійний онлайн проект

Після проведення коштів на сторінці проекту (а також у загальному розділі «Донори») додається ім’я Донора із зазначенням суми і дати внеску:

Віктор Пінчук запустив благодійний онлайн проект

Окремо наголошується на надійності «Операторів допомоги»: «Кожен наш лот – це Проект, поданий Оператором Допомоги. Для того, щоб їх вибрати, ми відпрацювали базу зареєстрованих громадських та благодійних організацій міністерства Юстиції – це більш ніж 4000 позицій, відфільтрували «мертві», політичні та не чисті на руку організації. Ми були у всіх регіонах та відвідали справжніх Активістів. Так з 4000 залишилось близько 100. Тобто тут представлені 2,5% від загальної кількості зареєстрованих громадських організацій. І за них ми готові поручитися».

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST