Центр міської історії Центрально-Східної Європи, ГО Друк

Мета організації: Як  інститут  історичних  досліджень,  організація  намагається продукуванням  нових інтелектуальних поштовхів  для розвитку актуальних питань науки та сприянням  формуванню  обґрунтованої думки. За допомогою інформації та відкритих дискусій вона  хоче  запобігти  маніпуляції  історією  з  політичною  метою.  Завдяки  конференціям, семінарам та виставкам вона сподівається популяризувати науковий та культурний обмін інформації. Студентам надається можливість здійснювати наукові дослідження міжнародного рівня всередині країні, запобігаючи "витоку" інтелекту за кордон. Організація прагне бути частиною спільноти сучасного Львова, плідно співпрацювати з громадськістю та культурними інституціями, бути відкритими до різних середовищ. Центр спрямовує увагу не тільки на наукові дослідження. Як структура, що живе у ритмі міста, Центр прагне виходити за рамки академічної діяльності та сприяти громадським ініціативам з метою допомогти Львову стати осередком інтелектуального, наукового і культурного життя не лише в Україні, але й  в Європі.

Діяльність:  Для  Центру  пріоритетними  є  виставки,  теми  яких  пов’язані  з  його академічними зацікавлення. Метою виставкової діяльності є поглиблення знань громадськості про історичний контекст подій та доречність висвітлення певних соціально або політично важливих  тем.  Обираючи  нові,  часто  складні  питання,  Центр  сподівається  розширити обізнаність  відвідувачів  та  заохотити  дискусії  у  суспільстві.  На  першій  виставці  Центр демонстрував експозицію, створену у Берліні, яка розповідала про вплив єврейської культурної присутності у Львові перед Першою світовою війною ("Львів виходить у світ").  Друга велика виставка  була  присвячена  темі "Ерос  та  сексуальність  у  ХХ  столітті"  і  висвітлила   низку аспектів, від відкриття еротики в мистецтві та науці перед 1900 роком до проблем сучасної торгівлі людьми. У грудні 2009 року Центр відкриває виставку «Дітвак із сонцем у кишені», які присвячена творчій діяльності Б. Антонича. 

Реалізовані проекти: 
 
 
Дата заснування:  
Керівники організації: Харальд Бінде
Адреса організації: 
Телефон: 
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  
Вебсайт: www.lvivcenter.org
Інша важлива інформація: 

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST