Стимул, Львівська обласна організація активної реабілітації неповноправних осіб Друк

Мета організації: адаптація та інтеграція неповноправних осіб у суспільство методами фізичної  та  соціальної  реабілітації,  пропаганда  здорового    та  активного  способу  життя, формування фахового підходу у роботі із людьми з особливими потребами. 

 

Діяльність: 

 проведення щотижневих рекреаційних занять  для дітей із затримкою психічного розвитку, вадами зору та слуху, дитячим церебральним паралічем, синдромом Дауна, для осіб із ураженням спинного мозку за підтримки голландської організації RESPO DS-DI (проведено 516 занять із залученням близько150 людей з неповносправністю) – спонсорські кошти  організація ІV-х -  VIII-х рекреаційних ігор для осіб з ураженням спинного мозку (квітень 2001р., листопад 2001 та 2007 рр.) – спонсорські кошти проведення спортивних забав “Всі діти такі самі” для дітей із особливими потребами (червень 2002, 2003 та 2004, 2006, 2009 рр.) -  спільно з проектами “Залучення дітей з особливими потребами до загальноосвітніх шкіл”, “Сприяння правам дітей з особливими потребами”, “Гендерно-чутлива реабілітація осіб з особливими потребами”. 

організація ряду семінарів на тему «Техніка та методи допомоги при переміщеннях людей, що користуються візками» для опікунів, студентів навчальних закладів та волонтерів у м. Львові, с. Дора, Івано-Франківської обл., на таборах АР  в Полтаві, Львові, Євпаторії – за рахунок коштів організацій 

проведення вечорів відпочинку для людей з ураженням спинного мозку до дня  Св. Миколая  у клубах «Пікассо» та «Далі» «Власта» (грудень 2000, 2002, 2003, 2005, 2007, 2008 рр.) – спонсорські кошти. 

У 2010 році наша організація: 

Провели семінари для студентів спеціалізації Параолімпійський спорт на тему «Техніка переміщень та транспортувань неповносправних осіб,що користуються візком», які відвідало понад 60 осіб. 

  Відеобесіди для осіб, що недавно отримали травму спинного мозку на теми: «Профілактика відлежин», «Урологічні проблеми”;  

Участь членів організації у таборах активної реабілітації  

Понад 500 рекреаційних занять для осіб з ураженням спинного мозку , підлітків та дітей із затримкою психічного розвитку та синдромом Дауна, дітей  з ДЦП, нечуючих та незрячих дітей.

 

Реалізовані проекти: 
 
Дата заснування:  
Керівники організації: Федорович Оксана Богданівна
Адреса організації: 
Телефон: 
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  
Вебсайт: 
Інша важлива інформація: 

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST