Ресурсний центр для ОСББ, ГО Друк

Мета організації: сприяння самоорганізації населення для проведення реформи  житлово-комунального  господарства  на  місцевому  рівні,  шляхом  надання консультативних, інформаційних, методичних та інших видів послуг для ОСББ у Львівській області. 

 

 

 

Діяльність: 

 •  міжнародна конференція «Ефективний власник житла – крок до європейських стандартів життя» (27 жовтня 2009 р.); 
 •   семінар «Професійне управління будинками ОСББ» (17-19 грудня 2009 р.)   
 • До  2011  року  для  розповсюдження  серед  клієнтів  Ресурсного  Центру,  профільних партнерських організацій та інших зацікавлених осіб видано та розповсюджено два посібники  «Створення  та  ефективна  діяльність  ОСББ»,  „Ефективне управління об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку». В виданні вміщено матеріали та зразки документів, необхідні для роботи керівництву ОСББ. Автори –  Василь Коцюк (Голова Асоціації ОСББ Львова, Голова спілки власників житла Львова); Любомир Лиско (кандидат економічних наук, доцент, голова ревізійної комісії ОСББ «Вчитель» м. Львів); МіхалЧаплінські (експерт з питань управління житловою нерухомістю, м. Варшава). 
 •   27 вересня 2010 відбулося спільне відкриття Муніципального Ресурсного центру для підтримки та розвитку ОСББ при Львівській міській Раді із ГО «Ресурсний центр для ОСББ», ГО «Центр досліджень місцевого самоврядування», ГМ «Опора». Урочисто було підписано  меморандум  про  співпрацю  з  питань  реформування  системи  житлово-комунального господарства та підтримки і розвитку ОСББ у м. Львові. 
 •   15 листопада 2010 у Львівському прес -клубі відбулось представлення напрацьованих Центром пропозицій до Закону України про ОСББ. А саме пропонується надати право створювати ОСББ для кількох будинків, не передбачати знову «подвійну процедуру» для ОСББ, а передати ці питання як щодо всіх юросіб державному реєстратору, спростити внесення змін в установчі документи, скасувати типовий статут та регулювання багатьох питань на підзаконному рівні, визначитись із переліком доходів, які у ОСББ будуть звільнятись від оподаткування та із критеріями неприбутковості. У переліку пропозицій щодо полегшення процедури створення і роботи ОСББ також –  спрощення процедури реєстрації, оформлення земельних ділянок об’єднання. 
 •   11 жовтня 2010 року юрист ресурсного центру Андрій Бурий взяв участь як модератор секції  Юридичні  аспекти  роботи  об’єднань  співвласників  в  рамках  роботи  Першого Форуму для ОСББ у м.Львові організованого Львівською міською радою, КУ „Інститут міста”, ГМ «ОПОРА» та проектом USAID„Реформа міського теплозабезпечення”. 
 •   18  березня  2011  р.  у  м.  Києві  керівник  організації  Васюта  Михайло  взяв  участь  у загальноукраїнській  конференції  "Громадські  законодавчі  ініціативи  в  реформуванні системи  управління  житлом",  котра  відбулась  в  міністерстві  житлово-комунального господарства України. Конференція організована Спілкою власників житла України (м. Київ) та Центром досліджень місцевого самоврядування (м. Львів), в рамках проекту «Громадські ініціативи в реформування житлового господарства», за підтримки програми «Посилення впливу громадського суспільства» МФ «Відродження». 
 •   24 - 25 березня 2011 р. у м.Львові члени ГО «Ресурсний центр для ОСББ» взяли участь у  семінарі-тренінгу  для  тренерів  Ресурсних  центрів  для  ОСББ.  Захід  організований проектом  USAID  «Реформа  міського  тепло забезпечення»  та  Інститутом  місцевого розвитку. 
 •   20 вересня 2011р.ГО «Ресурсний центр для ОСББ» спільно із Львівським регіональним відділення  Асоціації  міст  України,  ГО  «Самопоміч»  та  Львівською  міською  радою виступив організатором Форуму для підтримки та розвитку ОСББ у Львівській області. На Форумі було обговорено актуальні проблеми, які виникають у роботі ОСББ. У заході також взяли участь представники фінансових установ, які запропонували для ОСББ ефективні  способи  залучення  коштів  для  вирішення  питань  енергоефективності  та покращення технічного стану будинків. В результаті проведення форуму, учасниками було прийнято резолюцію з конкретними пропозиціями змін до законодавства України та місцевих програм підтримки та розвитку ОСББ. 

Реалізовані проекти: 

 

 • «Розробка  навчальної  програми  для  керівників  ОСББ,  щодо  покращення  якості  управління житловим будинком» (2009) 
 •   Популяризація ідеї створення ОСББ у Львові (2011) 
 •   Протягом  2011  року  за  підтримки  програми  «Посилення  впливу  громадянського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження» ГО «Ресурсний Центр для ОСББ» реалізовує проект "Підтримка діяльності ресурсного центру для об'єднань співвласників багатоквартирних будинків у  Львівській області". В рамках даного проекту надається правова допомога ініціативним групам та вже створеним ОСББ, а також буде проведено цикл навчальнихпрограм та тренінгів для ОСББ Львівської області. 
 •   Протягом 2011-2012 років за підтримки програми «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження»  реалізовується проект Національний моніторинг реформи ЖКГ в Україні (тарифна політика).

 

 

Дата заснування:  
Керівники організації: Васюта Михайло Михайлович
Адреса організації: 79019, м.Львів, вул. Смерекова, 2 (вхід з вулиці). 
Телефон: (032)298-73-85, (098)584-73-89
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Вебсайт: www.osbb.com.ua
Інша важлива інформація: 

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST