Центр соціальної допомоги та реабілітації „Плече”, ГО Друк

Мета організації:  організації  є надання   соціальної допомоги та адаптація  у громаді осіб  з ментальними порушеннями, шляхом проведення реабілітаційних заходів.

Завданням  організації  є  проведення  міроприємства  спрямованих  на  зменшення соціального остраху та  ізольованості у суспільстві відновлення втрачених власних соціальних навиків для подолання  соціальної  ізоляції;підвищення самооцінки користувачів;налагодження тісної співпраці з відповідними  інституціями, як в Україні так і за її межами. 

Діяльність:  

Організація має певний досвід роботи (з 2008 року) в галузі надання соціальної допомоги та реабілітації в рамках створеного Центру соціальної адаптації  та реабілітації для людей з ментальними порушеннями.  Громадська організація  „Плече” має достатній досвід роботи з різними віковими категоріями, оскільки     клієнтами  центру є особи від 18 років. 

 Для набуття досвіду працівники організації проходили стажування в м. Краків (Польща), Лангельфельд, Клеве, Кельн,  (Німеччина)  в створених осередках для працетерапії пацієнтів; проводились ряд навчальних  тренінгів для персоналу, існує  активна співпраця з соціальними службами міста  та  іншими громадськими організаціями  по обміну досвідом в  галузі надання соціальних  послуг.  Працівники    мають  досвід  роботи  з  особами  з  розладами  психіки  та поведінки,  мають  досвід  роботи  у  попередніх  проектах,  ,  приймали  участь  у  проведенні соціальних акцій.

В  попередніх  проектах   були організовані патронажні  обслуговування немобільних бенефіціарів, в тому числі літніх людей. Патронажі здійснювали медичні сестри соціальної допомоги та волонтери, після проведення попереднього моніторингу  учасників та надавали  психосоціальні послуги.  

В рамках проекту було проведено ряд екскурсійних поїздок за участю різних поколінь, що дуже позитивно впливало на адаптацію, інтеграцію та встановленню адекватного діалогу між поколіннями. 

Реалізовані проекти: 
  •  Найуспішнішим  проектом  організації  був  проект  по  створенню    Центру  соціальної  реабілітації та адаптації  для осіб з ментальними порушеннями у м.Львові. Результатом діяльності центру було:  створення  системи комплексної реабілітації, яка передбачає  надання  соціальних  послуг,  для  осіб  з  ментальними  порушеннями,  які перебувають  в  складних  життєвих  обставинах,  допомогу  у  відновленні  ними інтелектуального, соціального рівнів  для адаптації та інтеграції  в суспільстві; створення професійного середовища в галузі соціальної реабілітації у м.Львові. 
  •   Інтеграція (2011) 
 
Дата заснування:  
Керівники організації: Павільчук Лариса
Адреса організації: 
Телефон: (032)2761335
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Вебсайт: www.pleche.org
Інша важлива інформація: 

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST