Назустріч, ГО Друк

Мета організації: сприяння відродженню та розвитку української культури, побудові в Україні розвинутого інформаційного суспільства, поширення знань, задоволення та захист своїх  законних  національно-культурних, інформаційних,  творчих,  наукових,  соціальних, економічних, спортивних та інших спільних інтересів.

Діяльність:   
  •   Громадська  організація  виступила  партнером  в  організації  та  проведенні Міжнародним  інститутом  освіти,  культури  та  зв’язків  з  діаспорою  Національного університету «Львівська політехніка» 22-25 червня 2010 року у Львові ІІІ Міжнародного конгресу «Діаспора як чинник утвердження держави Україна у міжнародній спільноті: сучасний вимір, проекція в майбутнє». У Конгресі взяли участь понад 400 представників із 28 країн світу та всіх областей України. 
  •   В червні 2010 року разом з Всеукраїнським благодійним фондом «Запорука» реалізувався проект підтримки транснаціонального батьківства та соціально-економічної реінтеграції репатріантів. Оскільки  проект є двостороннім, його реалізацією займалися також Союз Українок, Західноукраїнський центр «Жіночі перспективи», в Італії – Soleterre Onlus. Зібрано інформацію про соціальні та трудові умови осіб та сімей, пов’язаних з міграцією, про їхню думку. Цей проект реалізовано у руслі «співпраці заради розвитку», що означає визнання трудових мігрантів головними діючими особами такого розвитку, спрямованого на громаду, з якої вони походять. 
  • За  сприяння  Фундації  Fondation  Vidrogenia (Швейцарія)  організація здійснила видання підручника з української мови як іноземної «Крок-1». Вихід у світ цієї книги став вагомим поступом до видання серії високоякісної української навчально-методичної літератури європейського рівня. 

Дата заснування:  
Керівники організації: Ключковська Ірина Михайлівна
Адреса організації: 
Телефон: 
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  
Вебсайт: 
Інша важлива інформація: 

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST