Молодість, МГО Друк

Мета організації: задоволення і захист соціальних, економічних, творчих, духовних та інших  спільних  інтересів  своїх  членів  та  сприяння  громадськими  методами  побудові  та зміцненню Української Держави як Самостійної Соборної Держави Українського Народу.

Діяльність:  

  Молодіжна громадська організація «Молодість» вже другий рік бореться з проблемою  куріння  у  м.  Львові.  І  вже  досягла  значних  успіхів.  Першим  кроком  у вирішенні цієї проблеми було створення коаліції громадських організацій «За вільний від тютюнового диму Львів». Саме МГО «Молодість» стояла у витоків і була одним із ініціаторів її створення.  

  У  грудні  2008  року  ми  брали  участь  у  всеукраїнській  конференції  по контролю над тютюном. 

  На весні 2009 року з ініціативи МГО «Молодість» та коаліції «За вільний від тютюнового диму Львів» було організовано оперативний збір підписів 27 головних лікарів області на підтримку законопроекту щодо збільшення акцизів на тютюном.   Впродовж усієї діяльності  ми активно співпрацюємо із ЗМІ у формі прес-конференцій,  періодичних  повідомлень  про  чергові  досягнення  коаліції,  а  також  на провідних львівських каналах телебачення та радіомовлення були розміщення відео- та аудіо-ролики на пропаганду здорового способу життя. 

  6-8 жовтня 2009 року  у м. Ялта відбулась міжнародна конференція по контролю над тютюном. Саме там ми познайомились з нашими колегами (США, Росія, Казахстан, та представники з 15 областей України). За результатами конференції було обрано кілька міст, які можуть претендувати на гранд від Фонду Блумберга (США, Нью-Йорк), серед них і місто Львів. 

Реалізовані проекти: 

Дата заснування:  
Керівники організації: Дзядик Сергій Євгенович 
Адреса організації: 
Телефон: 
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  
Вебсайт: 
Інша важлива інформація: 

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST