Здоров’я і спорт, МГО Друк

Мета організації: забезпечення оздоровлення та реабілітації дітей сиріт  у Львівської області,  сприяння  та  пропаганда  здорового  способу  життя,  сприяння  побудови  здорового суспільства в Україні. 

Діяльність:  
  Молодіжна громадська організація  “Здоров'я і спорт” оздоровила 50 дітей з мікрорайону  Рясне  від  01.04.2010р.  по  01.06.2010р.  по  скерування  3-ї    Міської комунальної  лікарні,  згідно  діючої  комплексної  реабілітаційно-оздоровчої  програми Здорова нація за власні кошти організації. 
  01.08.2010р. МГО “Здоров'я  і спорт” та Львівський обласний лікувально-фізкультурний диспансер взяли під свій контроль школу-інтернат №2. 
  Після проведеного спеціалізованого медичного огляду ЛОФКД дітей у школі-інтернат №2,була підібрана та диспансеризована група дітей сиріт з патологіями опорно-рухового  апарату,які  є  учасниками  постійно  діючою  комплексної  оздоровчо-реабілітаційної програми “Здорова нація” за кошти МГО “Здоров'я і спорт”. Також у 
програмі беруть участь 5 дітей по скеруванню Міської дитячої комунальної лікарні. 
01.05.2010р. МГО “ Здоров'я і спорт”  на базі 3-ї МКЛ ДП №2 облаштувала східну клітку пандусом для інвалідів та дитячих візочків за власні кошти. 
 
Реалізовані проекти: 
 
 
Дата заснування:  
Керівники організації: Мандибур Остап Миколайович
Адреса організації: 
Телефон: 
E-mail: 
Вебсайт: 
Інша важлива інформація: 

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST