Безмежний діалог, Західноукраїнська громадська організація осіб з вадами слуху та їх родин Друк

Мета організації: здійснення  діяльності,  яка  спрямована    на  реабілітацію  родин  та інтеграцію дітей з вадами слуху в чуюче середовище.

Завдання організації:  
  •   розширити світогляд батьків у вихованні дітей з вадами слуху, налагодити між ними дієві стосунки по обміну досвідом, надання взаємної підтримки, а також вмілого застосування рекомендацій спеціалістів – сурдологів, сурдопедагогів, психологів;   
  •   проведення ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів з безпосередньою їх участю та  без  відриву  від  сім'ї  (залучення  батьків,  інших  членів  сім'ї  дитини  до  участі  в реабілітаційному процесі);  
  •   поступову інтеграцію дітей-інвалідів до дитячих дошкільних закладів та загальноосвітніх шкіл. 

Реалізовані проекти: 
Організація та участь у наступних освітніх проектах: 
  2006  –  2010  р.р серія семінарів «Дорослі в житті нечуючої дитини» за участю лікарів, сурдопедагогів, психологів, протезистів, представників районного відділу освіти, вчителів та батьків. 
  2008-2012  р.р. участь у канадсько-українському проекті «Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні». 
2009  –  2010 р.р. -  міжнародні навчально-практичні семінари «В твоїй школі учень з вадами слуху» для вчителів загальноосвітніх шкіл, де навчаються діти з вадами слуху та вчителів спеціальної школи для глухих дітей, з метою обговорення і вирішення проблем, які виникають в освіті дітей з вадами слуху.  
 2009- 2011рр – участь у міжнародних фестивалях пісні, музики і танцю за участю людей з особливими потребами «Непротоптана стежина», які проходять у м. Львові та м. Вроцлав (Польща), де приймають участь наші діти.  
Квітень – жовтень 2010 року – спів організатори польсько-німецько-українського проекту для логопедів, вчителів та батьків. У квітні 2010 р. -  українські діти та батьки, а також спеціалісти відвідали Центр кохлеарної імплантації у м. Берліні Німеччина.
Червень 2010р.–  продовження семінарів у м. Вроцлаві Польща. Жовтень 2010р. –  ці ж заходи проходили у м. Львові. 
Грудень  2010  р..  –  участь  у  Всеукраїнському  форумі  «Почуй  тишу»,  де  були доповідачами та ділилися досвідом роботи. 
Березень 2011р. – міжнародний терапевтично-діагностичний семінар «Слухові апарати в теорії і практиці»  
Квітень 2011р. – семінар «Сучасні медичні, технічні та педагогічні  технології та принципи реабілітації дітей з важкими порушеннями слуху та глухотою»  за участю провідного наукового  співробітника  відділення  мікрохірургії  вуха  і  отонейрохірургії  Інституту отоларингології ім. О.С. Коломійченка АМН України д.м.н. Борисенка О.М. 
Червень 2011р. –  навчально –оздоровчий виїзний практичний семінар «Все подолаємо разом». 
Жовтень 2011р. –  участь у п’ятиденному семінарі з планування спільної діяльності на захист права на освіту в рамках проекту „Розвиток локальних ініціатив для захисту права на освіту у Львівській області”. 
Грудень 2011р. –    організували і провели новорічне свято «Святий Миколай у кожній родині». 

Адреса організації: вул. Личаківська, 35 к.203

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Вебсайт: www.dialogue.lviv.ua

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST