Форум європейських студентів Львова AEGEE, ГО Друк

“Знищити кордони і перетворити об'єднану Європу на реальність”  - ось девіз найбільшої європейської студентської асоціації  AEGEE (Association des Etats Generaux des Etudiants  de l’Europe).

AEGEE виникла 1985 року в Парижі і зараз має понад 200 локальних відділень (антен) у 42 країнах Європи. У її лавах налічується близько 20000 молодих європейців.

Ціль AEGEE, як записано в її статуті (Corpus Juridicum) - сприяти європейській кооперації та інтеграції молодих людей, насамперед студентів.

AEGEE має свою філософію, історію та принципи існування. Головна ідея – об'єднання молодих європейців через взаємодію, спілкування, вільний обмін думками. AEGEE впевнена, що проблема інтеграції Європи – це, скоріше, проблема ставлення людей до цієї інтеграції, ніж форми, в якій вона відбувається.

AEGEE хоче, щоб студенти різних національностей стали громадянами Європи, і вважає, що культурні, історичні та інші відмінності всередині Європи лише сприяють більш ефективній та творчій взаємодії. Врешті-решт, філософія AEGEE  – це філософія прагматизму, для якої дії говорять красномовніше за слова.

Внаслідок десятирічного розвитку в AEGEE сформувалась справді демократична структура, що є виборною знизу догори і складається з двох рівнів: локального та європейського. На відміну від інших організацій такого масштабу,  національний рівень принципово виключається (це означає, що, наприклад, AEGEE-Україна або AEGEE-Німеччина просто не існують), що спрощує участь у європейському житті окремих локальних відділень (антен) і кожного члена організації. AEGEE –це єдина організація такого масштабу без національного рівня.

Локальні рівні можуть існувати в містах, де розташовані вищі навчальні заклади і мають об'єднувати молодь, передусім студентів цього міста. Керівний склад антени (Рада) обирається на щорічних зібраннях і має безпосередній зв'язок із європейським рівнем. Що може дати AEGEE окремим її членам? Можливість. Можливість для кожного реалізувати себе, свої таланти у будь-якій сфері, вільно спілкуватися з молоддю всієї Європи, оскільки найважливішою частиною діяльності AEGEE є конференції, теми яких не детерміновані. 

AEGEE-Lviv (Форум європейських студентів Львова – ФЄСЛ) - це перша антена, яка виникла на території колишнього СРСР. Водночас AEGEE-Lviv є найбільшою антеною на цій території. Сьогодні вона налічує 110 членів, а управління здійснюється Радою AEGEE-Lviv, яка складається з Президента, двох Віце-Президентів, Скарбника та Секретаря. AEGEE-Lviv була заснована у квітні 1993 року і з часу свого заснування провела низку заходів, які головним чином стосувалися популяризації мало відомої ще світові держави - України.

Відповідно до результатів останніх виборів в AEGEE-Lviv президентом організації є Неля Голубятнікова.

 

 

Контакти: вул. Наукова, 82/26   79060 Львів  тел: 38.067.287.2662; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST