Центр економічної освіти, БО Друк

Благодійна організація  “Центр економічної освіти” заснована 1 листопада 1996 року Ігорем Шимківим, Олександром Софієм та Юрієм Басарабом.

БО “Центр економічної освіти” є недержавна, неприбуткова організація. Головна мета її діяльності - сприяння розвитку економічної та бізнес освіти  на рівні  вищої та середньої  школи та ефективне впровадження актуальних освітніх ініціатив.

Для виконання своїх статутних цілей організація працює в таких напрямках:відбір, адаптація та впровадження міжнародних освітніх програм; розробка та впровадження власних учбових програм; організація та проведення учбово-методичних курсів, семінарів та конференцій; надання інформаційно-консультативних послуг вчителям, студентам, учням; переклад та видання навчально-методичної літератури.

Керівництво  БО  “Центр економічної освіти” знаходиться у м. Львові, сфера діяльності поширюється на Західний регіон України: Закарпатську, Волинську та Тернопільську області. БО “Центр економічної освіти” на даний момент нараховує 35 членів, всі з вищою освітою (як правило,  вчителі та кандидати економічних наук вузів Львова).

Партнери  БО  “Центр економічної освіти”:  Українська Рада з економічної освіти, Національна Рада з економічної освіти (США), Студенти у вільному підприємництві (США).

Найголовніші здобутки організації:

надано допомогу в підготовці 52 тренерів із 6 областей Західного регіону України;

проведено 44 семінари для вчителів економіки загальноосвітніх навчальних закладів Західного регіону;

підготовлено понад 800 вчителів економіки;

сформована бібліотека сучасної економічної літератури (при сприянні Всеукраїнської Асоціації викладачів економіки);

надано допомогу Національній Раді з економічної освіти в проведенні у Львові 4-х міжнародних семінарів по програмі  “Тренери для тренерів” для 205 представників з 17 країн Центральної та Східної Європи, України, Росії та Білорусії;

за програмою “Study Tour” у Львові побувало з візитом 31 американських вчителя економіки для ознайомлення з рівнем викладання економіки в загальноосвітніх навчальних закладах освіти Львівської області;

групою тренерів з Львівського Національного університету при сприянні Центру та фінансовій підтримці NCEE перекладено на українську мову та видано “Основні поняття з економіки - структура викладання”, 

автори Ф. Сандерс та Д. Гільярд а також навчально-методичні посібники: “Економіка для старших класів” - тираж 3000 примірників;

“Економіка для середніх класів” - тираж 3000 примірників;

“Міжнародна економіка” - тираж 3000 примірників;

започатковано видання інформаційно-методичного журналу “Вісник ВУАВЕ” - тираж 600 примірників;

видано комплект наочних плакатів основних економічних концепцій (12 примірників) для учнів 3-8 класів - тираж 500 комплектів;

координація в Україні міжнародної програми SIFE (“Студенти у вільному підприємництві”).

Керівний склад організації:

1. Басараб Юрій - президент  БО  “Центр економічної освіти”, 1961 р.н.,  директор Львівського ліцею менеджменту. Контакти: (0322) 64-66-94; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

2. Шимків Ігор – директор БО “Центр економічної освіти”, 1966 р. н., магістр державного управління, національний координатор SIFE Україна. Контакти: (032) 297-12-06; (067) 671-21-89; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

3. Софій Олександр – голова Правління БО “Центр економічної освіти”, 1955 р.н., магістр державного управління, координатор Українського фонду соціальних інвестицій. Контакти: (032) 297-18-57;  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .


 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST