Центр громадської адвокатури, ГО Друк

Центр громадської адвокатури був утворений  у 2007 році  як результат самоорганізації юристів, адвокатів та громадських захисників з активних громадських та юридичних середовищ Львівщини. Концепцію Центру громадської адвокатури було розроблено у результаті проведення публічних заходів, громадських слухань та правозахисної роботи.

Метою Центру визначено сприяння реалізації та захисту прав людини і свобод у відповідності із Конституцією України, законодавства України та міжнародно-правових договорів про права людини, розвитку інститутів громадянського суспільства та верховенства права. 

Центр має значний досвід  у наданні безкоштовної правової допомоги населенню у пріоритетних напрямках вирішення проблем та розвитку громади.

Сьогодні Центр громадської адвокатури здійснює діяльність у таких напрямках:

Надання безкоштовної правової допомоги громадянам у протидії корупції.

Надання безкоштовних правових консультацій громадянам і допомоги у відстоюванні їхніх прав у конфліктах із  органами державної влади, органами місцевого самоврядування та їх посадовими особами.

Правова допомога громадянам у відшкодуванні моральної шкоди, яка заподіяна незаконними діями, рішеннями, бездіяльністю органів влади та їх посадовими особами.

Надання правової допомога сім’ям, які мають намір усиновити дитину, соціально вразливим сім’ям з дітьми, дітям у спільному із ІПЦ «Наше право» Центрі правової домомоги сім'ям, які мають намір усиновити дитину, соціально-вразливим сім'ям з дітьми, дітям.

Юристи Центру громадської адвокатури спільно з Львівською обласною асоціацією інвалідів надають консультації неповносправним. 

Юристи Центру надають консультації журналістам щодо захисту їх прав як працівників, авторів статей тощо на  Західноукраїнському інформаційно-правовому медіа порталі (www.mediapravo.info).

Юристи Центру здійснюють представництво інтересів таких громадян в органах прокуратури та міліції, які постраждали від незаконного затримання. 

Видання та поширення інформаційних матеріалів та доступних інформаційних джерел  про механізми реалізації та захисту прав людини.

Формування нових правових прецедентів та практики захисту прав людини, яка відповідає міжнародним та європейським стандартам.

Моніторинги та аналізи законодавства та практики реалізації та захисту окремих прав та свобод людини і громадянина.

Реалізовані проекти:

2011 Моніторинг забезпечення та посилення доступу до нормативно-правових актів, актів індивідуальної дії, проектів нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування

2010 Сприяння громадськості у впровадженні принципу соціальної справедливості в державній політиці в соціальній сфері

2010 Покращення умов реалізації та захисту права власності як основного речового права

2010 Інформаційно-консультаційний правовий Центр як засіб посилення правових можливостей малозахищених верств населення

2009 Вдосконалення діяльності прокуратури України - шлях до реформування кримінальної юстиції

2009 Центр з надання правової допомоги при вирішенні конфліктів, які виникають під час проходження медико-соціальної експертизи

2008 Реформування системи пільг і привілеїв в Україні - наближення до європейських стандартів

 

Контакти:

Голова Центру громадської адвокатури - Леонід Тарасенко, адвокат, викладач кафедри цивільного права і процесу Львівського національного університету імені Івана Франка, т. 274-43-50, 80974865593

Заступник Голови Центру громаської адвокатури  – Оксана Коваль, юрист, координатор Антикорупційної приймальні Центру, т. 274-43-50

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST