Характерне козацтво, ВГО Друк

Ідея створення Характерного козацтва належить його першому Кошовому отаману  – козацькому полковнику Володимиру Куровському. Володіючи спадковими родовими традиціями, восени 1999 р. він задумав створити родинну козацьку організацію, яка б своєю структурою нагадувала давньоарійські клани. Ґрунтуючись на предківських переданнях та рідному звичаї він ствердив, що світоглядною основою козацького характерництва була і є Рідна Православна Віра. Навесні 2000 р. ідея відродження прадавніх волхівсько-козацьких звичаїв і знань набула чітких форм та змісту, виринула назва “Характерне козацтво”.

Значну частину козацького вишколу займало і займає Давньоруське Бойове Мистецтво “Триглав” відроджене Володимиром Куровським на основі залишків знахарського психобіоенергетичного комплексу “Писанка Триглава” та козацької техніки фехтування і рукопашу, що збереглася на Поділлі. Якщо ти чесний і відповідальний перед своєю совістю, вважають характерні козаки, - ти ніколи не зробиш шкоди іншим, якщо ти навів порядок в своїй свідомості  – тоді, без проблем, наведеш його в своєму домі, громаді, державі. Наша наполеглива праця над собою, запорука майбутнього  – Гетьманської України, саме тому ми прагнемо консолідації зусиль усіх дієвих громадських організацій. Багато років нас вчили культивувати в собі силу волі, лише люди сильної волі спроможні вести народ і країну, казали нам. Та Характерне козацтво каже, що Сила у Переконанні, наскільки переконаними ми будемо в ідеях величі своєї Вітчизни настільки величною. Вона й буде, і жодної сили волі тут непотрібно.

Переконання спонукає характерного козака розпочинати день зі сходом сонця, загартовуватись, роздільно харчуватись, відмовитись від вживання алкоголю та тютюну, постійно навчатись та тренуватися. Сьогодні осередки КХК розвиваються у Хмельницькій, Київській, Донецькій, Черкаській, Вінницькій, Кримській, Запорізькій  Донецькій  та Львівській областях України. При організаціях діють регіональні центри козацьких бойових мистецтв “Триглав,” психоінформаційні школи тощо. Систематично проводяться сезонні вишколи, мандрівки, табори.

Напрямки діяльності та відділи Коша  Характерного Козацтва:
1) спортивно-вишкільний; 
2) військово-патріотичний;
3) психоінформаційний; 
4) оздоровчий; 
5) світоглядний

Проведено такі вишкільні табори та мандрівки:
1. табір “Нова Січ” – 2006р.;
2. табір “Дністровська Січ” – 2006р.;
3. кошовий морський похід “Трипілля” -2005р.;
4. молодіжна військово-патріотична мандрівка “Меджибіж-Пилява” - 2005р.;
5. кошовий навчально-вишкільний табір характерних козаків “Велика Сколотія” – 2004р.;
6. табір “Луки Сварожі” - 2004р.;
7. табір “Звичаєва Січ” – 2003р.;
8. табір “Ратники” – 2003р.

Керівний склад Галицького полку Характерного козацтва:
Пеляк Андрій  – отаман, тел. +38 066 662 20 911;
Шемечко Андрій – скарбник, тел. +38 067 977 64 50.Назва

Контакти: м. Львів вул. П. Панча 7а, к 23, тел. +38  067  977 64 50, +38 066  662 20 91, www.kozaky.org.ua, www.alatyr.org.ua

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST