Хайфер Проджект Інтернешенл, МБО Друк

Місія Міжнародної Благодійної Фундації  “Хайфер Проджект Інтернешенл” (МБФ  “ХПІ”)  –працювати з громадами з метою подолання голоду та бідності, з турботою про Землю. Протягом 11 років діяльності організації в Україні започатковано 29 благодійних проектів (у Львівській, Закарпатській, Волинській, Івано-Франківській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій, Черкаській та Київській областях, а також в Автономній Республіці Крим), безпосередньо надано допомогу більш ніж 1400 селянським сім’ям на суму близько 2 млн. доларів США.

МБФ  “ХПІ” працює над розв’язанням завдань, спрямованих на підвищення життєвого рівня сільського населення, підвищення ефективності та прибутковості їх господарств, шляхом надання продуктивної худоби, покращення її племінних та продуктивних якостей, розвитку пасічництва тощо. Важливими компонентами кожного проекту є навчання селян сучасним методам господарювання, навичкам підприємництва тощо. В рамках реалізації проектів створені або обладнані ветеринарні пункти і пункти штучного осіменіння, надано допомогу сільським громадам в окультуренні пасовищ та заготівлі кормів, закуплене сільськогосподарське обладнання, створені молокоприймальні пункти та надане високоефективне обладнання для охолодження та визначення якості молока. На базі декількох проектів створені та успішно працюють неприбуткові обслуговуючі кооперативи.

Фундація також допомагає селянським родинам, що постраждали від техногенних та стихійних лих, здійснює проекти, пов’язанні зі збереженням генофонду зникаючих цінних порід сільськогосподарських тварин. Ряд проектів МБФ  “ХПІ” спрямовані на надання допомоги мешканцям дитячих будинків  - дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківської опіки та іншій молоді груп ризику. Кожен учасник проектів МБФ  “ХПІ”, який отримав тварину певного виду, зобов’язується виростити до встановленого громадою віку і передати іншій селянській родині перший приплід жіночої статі від одержаної тварини, а також набуті знання та досвід. Така акція називається “передачею дару” і є практичним втіленням одного з ключових принципів Фундації, побудованих на засадах гуманізму та взаємодопомоги.

Інформація про організацію, та  систему , як можна отримати допомогу від МБФ ХПІ можна отримати за наступними координатами: Сайт: www.heifer.org.ua, www.heifer.org. Координатор у Львові – Мирон Петришин Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST