Фундація Регіональних Ініціатив, ЛОО Друк

“Фундація Регіональних Ініціатив” це  всеукраїнська молодіжна, яка працює  на всій території України з метою інституційного зміцнення молодіжного руху, навчання і забезпечення активних учасників об’єднань молоді, розвитку студентських та загалом молодіжних ініціатив.

Фокусуючи свою увагу на молоді, ФРІ реазіловує і далеко не молодіжні проекти. Такі як,моніторинг виборчої кампанії, просвітницько-мобілізаційні кампанії, тощо.З метою поширення інформації в молодіжному середовищі, а також про молодіжні об’єднання, ФРІ створила ВІЛЬНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ПОРТАЛ – www.fri.net.ua, який є доступним для всіх об’єднань молодих людей. Організація поєднала в стратегії свого розвитку суспільно корисну ініціативність молоді й належне організаційне  забезпечення молодіжного руху.  Організацією досягнуто рівня стабільної роботи, налагоджена ефективна і взаємовигідна співпраця з меценатами та ЗМІ. 

Засадничим принципом роботи ФРІ є праця в усіх напрямах, які є важливими для молоді (саморозвиток, професійне зростання, патріотичне виховання, спорт, туризм, політична освіта, відпочинок, екологія тощо), та які організація може охопити, виходячи зі своїх кадрових, інтелектуальних і матеріальних ресурсів.

Серед проектів, які регулярно здійснюються організацією:

Навчання членів молодіжних організацій роботі в НУО;

Участь у виборчих кампаніях (підготовка молодих лідерів);

Фонд підтримки бібліотек;

Проект “Наша музика”;

Моніторинг реалізації молодіжної політики державними установами та партійними організаціями;

Проект “Наше кіно”.

Фундація протягом всього свого існування активно займається просвітницькою працею, поширюючи книги, брошури і періодичні видання з суспільно-політичної, історичної, правозахисної, економічної, політологічної та інших тематик серед бібліотек, громадських організацій та молоді. 

Керівництво організації:

 – голова ЛОО Іван Горон, контакти +38-(063)-170-17-54, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

– голова правління ЛОО Володимир Довганик, контакти +38-(063)-625-52-02.

– голова ЛМО Ірина Білик, контакти +38-(093)-767-44-81.Назва

Контакти: вул. Зубрицького 4а/3 79000 м. Львів (для листування), сайт: www.fri.net.ua

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST