Федерація спортивного туризму, ЛМГО Друк

ЛМГО “Федерація спортивного туризму” (ФСТ)  утворена 28 жовтня 2003 року і  є  добровільною, громадською, неприбутковою організацією, осередком Національної ФСТ України.

Метою створення федерації є: сприяння розвитку  велосипедного, водного, пішохідного, гірського туризму. Діяльність спрямована на всебічний, гармонійний розвиток, зміцнення здоров’я та формування здорового способу життя серед львів’ян.

Організація здійснює заходи з масового залучення до активних занять видами спортивно-оздоровчого туризму різних соціальних та вікових груп населення, проведення якісного дозвілля громадян, розвиток і пропаганда туристсько-краєзнавчих та туристсько-спортивних можливостей рідного краю.

Впродовж року спільно з відділом спорту ЛМР федерація організовує та проводить: туристсько-спортивні змагання  за етапами Кубку міста  з велосипедного, водного, пішохідного, гірського туризму. У даних заходах беруть участь представники навчальних закладів, позашкільних установ, молодіжних організацій, туристсько-спортивних клубів міста Львова, що змагаються у своїх статево-вікових групах. Більше десятка туристських колективів ФСТ здійснюють сходження на вершини Карпат, сплави ріками на надувних катамаранах, спелеологічні експедиції в гіпсові печери Тернопільщини, туристські походи за видами туризму.

Міська федерація проводить окрім спортивних змагань - спортивно-масові заходи туристські зльоти та рекреаційні ігри в місцях масового відпочинку як для дітей так і їх батьків (сімейне фізичне виховання).

Участь у заходах є добровільною та безкоштовною, для початківців передбачено змагання на дистанціях першого класу та за спрощеними правилами.Окрім цього, більш фізично, технічно та  тактично підготовлена студентська молодь у складі збірної команди міста бере участь у Чемпіонатах та Кубках України з видів спортивного туризму.

ФСТ сприяє створенню секцій спортивного туризму, за місцем роботи та проживання та надає методичну, практичну тренерську, інструкторську допомогу аматорським спортивно-туристським секціям.

У спортивно-туристських, навчальних та інших заходах, дотримується встановлених правил їх проведення, вимог техніки безпеки, дбайливо ставиться до природного середовища, пам’яток історії та культури. 

Організує роботу літніх туристсько-спортивних, оздоровчих дитячих таборів.

Президія ФСТ знаходиться: 79000, м. Львів, вул. Костюшка, 11 (головний корпус львівського державного університету фізичної культури), керівним органом є Президія у складі 15 осіб які працюють в  комісіях за видами туризму. Актив ФСТ – це більше сотні досвідчених туристів: Майстрів спорту СРСР, суддів Національної категорії, інструкторів з туризму, учнівська і студентська молодь туристських клубів міста Львова.

У своїй діяльності ЛМГО  “Федерація спортивного туризму” тісно співпрацює з відділом спорту львівської міської ради,  а  також, під час змагань долучаємо компанію  “Київ стар” та корпорацію “Еколан”.

Здобутками федерації є:- серед великої кількості  відомих з багатолітніми традиціями клубів та секцій з туризму утворення консолідованого середовища для реалізації поставлених завдань;

- проведення силами міської федерації «Відкритого кубку Львова з водного туризму» та перехід даних змагань у ранг Кубку України де представлені команди більшості областей нашої держави.

Блистів Тарас Васильович  - Президент ЛМГО  “Федерація спортивного туризму”, 1978 р.н. майстер спорту з спортивного туризму, викладач університету фізичної культури (м. Львів). Контакти: т/ф. +38-(032)-272-70-42, т.м. +38-097-304-77-88, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST