Український Культурний Рух, ЛММГО Друк

Львівська міська молодіжна громадська організація “Український Культурний Рух” (ГО “Укранський Культурний Рух”) заснована 16 липня 2006 року за ініціативи Софії Федини, Андрія Фалюти, Михайла Свистуна, Наталії Назар та Кривецької Олі.

ГО “Український Культурний Рух” є добровільним громадським об'єднанням, заснованим на членстві фізичних осіб і створеним у результаті вільного волевиявлення громадян. Основною метою створення та  діяльності Організації є покращення іміджу України на міжнародній арені, сприяння поширенню української мови та культури в українському суспільстві та закордоном, сприяння всебічному розвитку молоді шляхом збагачення її наукових, духовних, моральних  та інших якостей.

ЗАВДАННЯ ТА ЦІЛІ ОРГАНІЗАЦІЇ:

сприяння творчому, науковому та професійному становленню і росту членів організації;пошук та підтримка талановитої творчої молоді; організація та проведення симпозіумів, тренінгів, семінарів та інших заходів спрямованих на популяризацію України, української мови та культури.

ПРОЕКТИ: 

09. 2006 –   09. 2007. “Національна Ідея для України” – молодіжний форум, започаткований  у вересні 2006 року спільно з ініціативною групою з Луганська, Дніпропетровська та Запоріжжня для пошуку і формулювання Національної ідеї для України. Форум відбувається у двох форматах: на сайті www.pisni.org.ua/forum та в  форматі листування за адресою: вул. Ю. Липи, 10/23, Львів, 79020, ГО “Український Культурний Рух”

На черзі: зустрічі зі студентами провідних вузів у Львові, Запоріжжі, Дніпопетровську та Луганську, програми на ТБ та Радіо, та проведення Молодіжного форуму для обговорення бачення і планування стратегії впровадження Української Національної Ідеї.

Представлення України в Шотландському Парламенті, Единбург, в рамках міжнародного  фестивалю політики: доповідала Софія Федина. www.festivalofpolitics.co.uk 

ПАРТНЕРИ  ОРГАНІЗАЦІЇ:

Європейський молодіжний парламент  – Україна (Львівське Регіональне Представництво), Міжнародний Молодіжний Форум Спільноти Демократичного Вибору, Дніпропетровська Молодіжна Обласна Адміністрація, сайт “Українські Пісні” – www.pisni.org.ua.Керівництво ГО “Український Культурний Рух” знаходиться у м. Львові, сфера діяльності поширюється на всю територію України.

КЕРІВНИЙ СКЛАД ОРГАНІЗАЦІЇ:

1. Федина Софія – Президент, 1984 р.н. Аспірантка кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби Львівського національного університету імені Івана Франка, магістр політичних наук. (www.ukrainesinger.tripod.com).  Контакти: +38-050-98-97-440;   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , ICQ: 248680962, MSN: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

2. Свистун Михайло – Віце Президент, 1986 р.н. Студент ІV курсу економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.+38-063-250-52-48, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

3. Фалюта Андрій – Голова Ревізійної комісії, 1983 р.н. Асистент кафедри банківського і страхового бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка. +38-066-76-73-065,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

4. Кривецька Ольга  - 1985 року народження. Студентка  V курсу факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка. +38-097-96-775-79,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST